Altijd de beste deals op een rij

Korte blazer voor dames b.young Rolux

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
- 26%
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: Korte blazer voor dames b.young Rolux - €51,50
Vanaf €51,50

Alle winkels, gesorteerd op prijs. Kies je maat om te zien wie jouw maat bevestigd heeft.

Sneakin
🟢 Laagste prijs
Maten: 46
snelGratis verzendingRetour 30 dgn
€51,50
€69,95
Bekijk bij Sneakin
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij Sneakin.
  • Bij sneakin-nl.nl kun je Korte blazer voor dames b.young Rolux kopen voor slechts €51,50
  • De laagste prijs van Korte blazer voor dames b.young Rolux werd gevonden op 25 oktober 2026 15:04.
Merk:
Korte blazer voor dames b.young Rolux
Korte blazer voor dames b.young Rolux

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor Korte blazer voor dames b.young Rolux
Laatste updates:
  • €51,50 - 19 oktober 2026
  • €47,70 - 18 oktober 2026
  • €69,95 - 18 oktober 2026
  • €47,82 - 2 oktober 2026
  • €47,11 - 30 september 2026
  • €69,95 - 30 september 2026
Sinds: 30 september 2026
  • Hoogste prijs: €69,95 - 30 september 2026
  • Laagste prijs: €47,11 - 30 september 2026

Beschrijving

De korte damesblazer b.young Rolux belichaamt moderne elegantie terwijl hij ongeëvenaard comfort biedt. Dit chique model, ontworpen door het gerenommeerde merk b.young, is perfect voor vrouwen die op zoek zijn naar een look die zowel sophisticated als casual is.Gemaakt van hoogwaardige materialen, biedt deze blazer een elegante snit die de vrouwelijke silhouette accentueert. Het zorgvuldige ontwerp, evenals de verfijnde afwerkingen, maken het tot een must-have in de hedendaagse mode. Veelzijdige stijl: Hij is geschikt voor tal van gelegenheden, of het nu voor een kantoor dag is, een lunch met vrienden of een chique avond. Optimale comfort: Zijn aansluitende pasvorm biedt veel bewegingsvrijheid terwijl hij een perfecte ondersteuning garandeert. Verzorgde details: Elk element is bedacht om een vleugje elegantie te brengen, of het nu gaat om de knopen of de zakken.Combineer het met een klassieke broek voor een professionele uitstraling of met een spijkerbroek voor een meer casu...

Aanvullende informatie

Specificaties: Korte blazer voor dames b.young Rolux

kleur
Winkel

maat

merk

afdeling

soort

rubriek

Kleren.com
Logo