Altijd de beste deals op een rij

Asics Novablast SPS Heren Beige Trainers

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: Asics Novablast SPS Heren Beige Trainers - €122,95

122.95

Beste deal op: Secret Sales
3-5 dagen in huis
Bestel bij Secret Sales
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij Secret Sales, To Be Dressed, V&D.
  • Bij secretsales.nl kun je Asics Novablast SPS Heren Beige Trainers kopen voor slechts €122,95
  • De laagste prijs van Asics Novablast SPS Heren Beige Trainers werd gevonden op 24 augustus 2026 05:11.
Merk:
Asics Novablast SPS Heren Beige Trainers
Asics Novablast SPS Heren Beige Trainers

Asics Novablast SPS Heren Beige Trainers Prijzen

€122,95 €165,95
Asics Novablast SPS Heren Beige Trainers
Levertijd: Onbekende levertijd
€122,95 €165,95

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor Asics Novablast SPS Heren Beige Trainers
Laatste updates:
  • €122,95 - 7 augustus 2026
  • €165,95 - 7 augustus 2026
Sinds: 7 augustus 2026
  • Hoogste prijs: €165,95 - 7 augustus 2026
  • Laagste prijs: €122,95 - 7 augustus 2026

Beschrijving

De NOVABLAST™ schoen wordt aanbevolen voor neutrale lopers die op zoek zijn naar een responsieve loopervaring. Dit lichtgewicht ontwerp bevat onze FLYTEFOAM™ Blast tussenzooltechnologie voor een energieke bounce bij elke stap. Het zachte en lichtgewicht bovenwerk van mesh zorgt voor een uitstekende luchtstroom, zodat je voeten koeler en frisser blijven tijdens het hardlopen. Deze schoen, die deel uitmaakt van ons PIXEL NOISE pack, wordt geaccentueerd door hoekige graphics op het bovenwerk en een reeks kleurverlopen. De buitenzool van de NOVABLAST™ schoen is ontworpen om het energieke gevoel van de FLYTEFOAM™ Blast-technologie te accentueren, waardoor een trampoline-effect ontstaat dat je voortstuwt. Het NOVABLAST™ model staat hoger van de grond dan de meeste hardloopstijlen, wat zorgt voor meer comfort over lange afstanden.

Aanvullende informatie

Specificaties: Asics Novablast SPS Heren Beige Trainers

kleur
Winkel

, ,

maat

, , , , ,

merk

afdeling

rubriek

soort

Kleren.com
Logo