Altijd de beste deals op een rij

Oversized wit T-shirt met cirkellogo van Givenchy

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
- 71%
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: Oversized wit T-shirt met cirkellogo van Givenchy - €204,00

Oorspronkelijke prijs was: €693.00.Huidige prijs is: €204.00.

Beste deal op: Secret Sales
3-5 dagen in huis
Bestel bij Secret Sales
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij V&D, To Be Dressed, Secret Sales.
  • Bij vd.nl kun je Oversized wit T-shirt met cirkellogo van Givenchy kopen voor slechts €204,00
  • De laagste prijs van Oversized wit T-shirt met cirkellogo van Givenchy werd gevonden op 28 juli 2026 22:36.
Merk:
Oversized wit T-shirt met cirkellogo van Givenchy
Oversized wit T-shirt met cirkellogo van Givenchy

Oorspronkelijke prijs was: €693.00.Huidige prijs is: €204.00.

Oversized wit T-shirt met cirkellogo van Givenchy Prijzen

€204,00 €693,00
€204,00 €693,00
€204,00 €693,00

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor Oversized wit T-shirt met cirkellogo van Givenchy
Laatste updates:
  • €204,00 - 23 juli 2026
  • €693,00 - 30 mei 2026
  • €225,00 - 13 maart 2026
Sinds: 13 maart 2026
  • Hoogste prijs: €693,00 - 30 mei 2026
  • Laagste prijs: €204,00 - 23 juli 2026

Beschrijving

Maak kennis met het witte Givenchy T-shirt - de perfecte aanvulling op je garderobe! Dit T-shirt is een comfortabele en stijlvolle optie voor elke casual gelegenheid. De oversized pasvorm is zowel trendy als flatterend, waardoor het een must-have is voor modebewuste individuen. Verhoog je stijl met Givenchy!, Givenchy-branding, Circle-branding, T-shirt met ronde hals, logo op voor- en achterkant, 100% katoen, streetwear, oversized pasvorm, wit T-shirt

Aanvullende informatie

Specificaties: Oversized wit T-shirt met cirkellogo van Givenchy

kleur
Winkel

, ,

maat

, , ,

merk

afdeling

soort

rubriek

Kleren.com
Logo