Altijd de beste deals op een rij

Ascot tie tartan shirt

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
- 50%
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: Ascot tie tartan shirt - €52,50
Vanaf €52,50

Alle winkels, gesorteerd op prijs. Kies je maat om te zien wie jouw maat bevestigd heeft.

Secret Sales
🟢 Laagste prijs
Maten: ×s
3-5 dagenGratis verzendingRetour 60 dgn
€52,50
€105,00
Bekijk bij Secret Sales
V&D
Maten: ×s
1-5 dagenGratis verzendingRetour 14 dgn · €5,75
€52,50
€105,00
Bekijk bij V&D
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij Secret Sales, V&D.
  • Bij secretsales.nl kun je Ascot tie tartan shirt kopen voor slechts €52,50
  • De laagste prijs van Ascot tie tartan shirt werd gevonden op 24 september 2026 23:39.

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor Ascot tie tartan shirt
Laatste updates:
  • €52,50 - 12 juni 2026
  • €105,00 - 2 mei 2026
Sinds: 2 mei 2026
  • Hoogste prijs: €105,00 - 2 mei 2026
  • Laagste prijs: €52,50 - 12 juni 2026

Beschrijving

Een van deze herfsthit, de macro-Tartan-print uit een vloeiende satijnen stof. Een geweldige aanvulling op een formele garderobe, bijvoorbeeld gekoppeld aan een gewoon pak. Veel plezier met de satijnen kraagband: bind het in een boog of een stropdas of laat het los voor een moeiteloze look. Productdetails: Rechte vorm Lengte: 70 cm Lange mouwen Kraag Boutonnagedemium vooraan

Aanvullende informatie

Specificaties: Ascot tie tartan shirt

Winkel

,

maat

afdeling

soort

rubriek

kleur

merk

Kleren.com
Logo