Altijd de beste deals op een rij

La Martina Sweatshirt zwart / wit

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
- 45%
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: La Martina Sweatshirt zwart / wit - €96,85

Oorspronkelijke prijs was: €175.00.Huidige prijs is: €96.85.

Beste deal op: ABOUT YOU
2-4 werkdagen in huis
Bestel bij ABOUT YOU
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij ABOUT YOU.
  • Bij aboutyou.nl kun je La Martina Sweatshirt zwart / wit kopen voor slechts €96,85
  • De laagste prijs van La Martina Sweatshirt zwart / wit werd gevonden op 25 augustus 2026 06:58.
Merk:
La Martina Sweatshirt  zwart / wit

Oorspronkelijke prijs was: €175.00.Huidige prijs is: €96.85.

La Martina Sweatshirt zwart / wit Prijzen

La Martina Sweatshirt zwart / wit
Levertijd: 2-4 werkdagen
€96,85 €97,30

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor La Martina Sweatshirt zwart / wit
Laatste updates:
  • €96,85 - 25 augustus 2026
  • €87,17 - 23 augustus 2026
  • €161,10 - 22 augustus 2026
  • €87,17 - 21 augustus 2026
  • €96,85 - 20 augustus 2026
  • €96,90 - 18 augustus 2026
  • €87,21 - 16 augustus 2026
  • €161,10 - 15 augustus 2026
Sinds: 14 februari 2026
  • Hoogste prijs: €179,00 - 21 februari 2026
  • Laagste prijs: €77,22 - 23 mei 2026

Beschrijving

Design: Geribbelde kraag, Geribd ceintuurtje; Materiaal: Sweatstof; Halstype: Ronde hals; Motief: Effen; Extra's: Label borduurwerk, Voelt zacht aan; Pasvorm: Normale pasvorm; Armlengte: Lange mouw

Aanvullende informatie

Specificaties: La Martina Sweatshirt zwart / wit

maat

, , , , ,

afdeling

soort

rubriek

merk

Winkel

kleur

Kleren.com
Logo