Altijd de beste deals op een rij

PIERRE CARDIN Shirt blauw / navy

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
Aanbieding!
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: PIERRE CARDIN Shirt blauw / navy - €79,99

Oorspronkelijke prijs was: €79.99.Huidige prijs is: €79.99.

Beste deal op: ABOUT YOU
2-4 werkdagen in huis
Bestel bij ABOUT YOU
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij ABOUT YOU.
  • Bij aboutyou.nl kun je PIERRE CARDIN Shirt blauw / navy kopen voor slechts €79,99
  • De laagste prijs van PIERRE CARDIN Shirt blauw / navy werd gevonden op 26 augustus 2026 11:00.
PIERRE CARDIN Shirt  blauw / navy

Oorspronkelijke prijs was: €79.99.Huidige prijs is: €79.99.

PIERRE CARDIN Shirt blauw / navy Prijzen

PIERRE CARDIN Shirt blauw / navy
Levertijd: 2-4 werkdagen
€79,99

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor PIERRE CARDIN Shirt blauw / navy
Laatste updates:
  • €79,99 - 25 augustus 2026
  • €71,99 - 21 augustus 2026
  • €79,99 - 18 augustus 2026
  • €71,99 - 15 augustus 2026
  • €67,99 - 1 augustus 2026
  • €79,99 - 27 juli 2026
  • €71,99 - 26 juli 2026
  • €79,99 - 13 juli 2026
Sinds: 14 februari 2026
  • Hoogste prijs: €79,99 - 19 februari 2026
  • Laagste prijs: €45,43 - 14 februari 2026

Beschrijving

Design: Rechte zoom, Knop placket, Borstzak; Type sluiting: Knoopsluiting; Materiaal: Katoen; Halstype: Polokraag; Extra's: Label borduurwerk, Voelt zacht aan; Pasvorm: Normale pasvorm; Armlengte: Lange mouw; Lengte: Normale lengte

Aanvullende informatie

Specificaties: PIERRE CARDIN Shirt blauw / navy

maat

, , , ,

merk

afdeling

soort

rubriek

Winkel

kleur

Kleren.com
Logo