Altijd de beste deals op een rij

Faina Vest met strass steentjes Dames wolwit

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: Faina Vest met strass steentjes Dames wolwit - €118,97
Vanaf €118,97

Alle winkels, gesorteerd op prijs. Kies je maat om te zien wie jouw maat bevestigd heeft.

To Be Dressed
🟢 Laagste prijs
Maten: m · ×l
1-5 dagenGratis verzendingRetour 14 dgn · €5,00
V&D
Maten: m
1-5 dagenGratis verzendingRetour 14 dgn · €5,75
€118,97
€169,95
Bekijk bij V&D
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij To Be Dressed, V&D.
  • Bij to-be-dressed.nl kun je Faina Vest met strass steentjes Dames wolwit kopen voor slechts €118,97
  • De laagste prijs van Faina Vest met strass steentjes Dames wolwit werd gevonden op 21 oktober 2026 16:19.
Merk:
Faina Vest met strass steentjes Dames wolwit
Faina Vest met strass steentjes Dames wolwit
Vanaf €118,97

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor Faina Vest met strass steentjes Dames wolwit
Laatste updates:
  • €118,97 - 3 september 2026
  • €75,27 - 21 augustus 2026
  • €79,99 - 8 juli 2026
  • €118,97 - 30 mei 2026
  • €79,99 - 25 april 2026
Sinds: 25 april 2026
  • Hoogste prijs: €118,97 - 30 mei 2026
  • Laagste prijs: €75,27 - 21 augustus 2026

Aanvullende informatie

Specificaties: Faina Vest met strass steentjes Dames wolwit

Winkel

,

maat

,

afdeling

soort

rubriek

merk

kleur

Kleren.com
Logo