Altijd de beste deals op een rij

SikSilk Broek zwart / natuurwit

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
- 50%
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: SikSilk Broek zwart / natuurwit - €32,47

Oorspronkelijke prijs was: €64.95.Huidige prijs is: €32.47.

Beste deal op: ABOUT YOU
2-4 werkdagen in huis
Bestel bij ABOUT YOU
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij ABOUT YOU.
  • Bij aboutyou.nl kun je SikSilk Broek zwart / natuurwit kopen voor slechts €32,47
  • De laagste prijs van SikSilk Broek zwart / natuurwit werd gevonden op 26 augustus 2026 09:53.
Merk:
SikSilk Broek  zwart / natuurwit

Oorspronkelijke prijs was: €64.95.Huidige prijs is: €32.47.

SikSilk Broek zwart / natuurwit Prijzen

SikSilk Broek zwart / natuurwit
Levertijd: 2-4 werkdagen
€32,47 €64,95

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor SikSilk Broek zwart / natuurwit
Laatste updates:
  • €32,47 - 25 augustus 2026
  • €29,22 - 21 augustus 2026
  • €32,47 - 18 augustus 2026
  • €29,22 - 15 augustus 2026
  • €32,47 - 27 juli 2026
  • €29,22 - 26 juli 2026
  • €32,47 - 13 juli 2026
  • €29,22 - 11 juli 2026
Sinds: 14 februari 2026
  • Hoogste prijs: €64,95 - 19 februari 2026
  • Laagste prijs: €29,22 - 28 maart 2026

Beschrijving

Design: Elastische taille/zoom; Motief: Effen; Extra's: Label print; Lengte: Lang/maxi; Pasvorm: Regular

Aanvullende informatie

Specificaties: SikSilk Broek zwart / natuurwit

maat

, , , ,

afdeling

soort

rubriek

merk

Winkel

kleur

Kleren.com
Logo