Altijd de beste deals op een rij

Montevita sleehak enkellaars Bottivita73 In zwart

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
- 48%
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: Montevita sleehak enkellaars Bottivita73 In zwart - €31,16
Vanaf €31,16

Alle winkels, gesorteerd op prijs. Kies je maat om te zien wie jouw maat bevestigd heeft.

Secret Sales
🟢 Laagste prijs
Maten: 36
3-5 dagenGratis verzendingRetour 60 dgn
€31,16
€71,98
Bekijk bij Secret Sales
To Be Dressed
Maten: 36
1-5 dagenVerzending €3,95Retour 14 dgn · €5,00
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij To Be Dressed, Secret Sales.
  • Bij to-be-dressed.nl kun je Montevita sleehak enkellaars Bottivita73 In zwart kopen voor slechts €31,16
  • De laagste prijs van Montevita sleehak enkellaars Bottivita73 In zwart werd gevonden op 22 oktober 2026 23:50.
Merk:
Montevita sleehak enkellaars Bottivita73 In zwart
Montevita sleehak enkellaars Bottivita73 In zwart

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor Montevita sleehak enkellaars Bottivita73 In zwart
Laatste updates:
  • €31,16 - 19 september 2026
  • €59,99 - 25 juli 2026
  • €25,97 - 1 mei 2026
Sinds: 1 mei 2026
  • Hoogste prijs: €59,99 - 25 juli 2026
  • Laagste prijs: €25,97 - 1 mei 2026

Beschrijving

Enkellaarsjes met sleehak voor dames. Comfortabele pasvorm. Gemaakt van veganistische materialen. Gemaakt door andere merken voor ons merk. Afmetingen bij benadering: 3 cm sleehak, 9 cm hoge stok en 10 cm brede stok.

Aanvullende informatie

Specificaties: Montevita sleehak enkellaars Bottivita73 In zwart

kleur
maat

afdeling

rubriek

soort

Winkel

,

merk

Kleren.com
Logo