Altijd de beste deals op een rij

YOEK midi jurk zwart

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
- 50%
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: YOEK midi jurk zwart - €114,95
Vanaf €114,95

Alle winkels, gesorteerd op prijs. Kies je maat om te zien wie jouw maat bevestigd heeft.

Wehkamp
🟢 Laagste prijs
Maten: 42×44 · 46×48 · 54×56
direct leverbaarVerzending €0,50Retour 30 dgn · €2,95
€114,95
€229,90
Bekijk bij Wehkamp
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij Wehkamp.
  • Bij wehkamp.nl kun je YOEK midi jurk zwart kopen voor slechts €114,95
  • De laagste prijs van YOEK midi jurk zwart werd gevonden op 25 september 2026 09:17.
Merk:

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor YOEK midi jurk zwart
Laatste updates:
  • €114,95 - 12 augustus 2026
  • €229,90 - 12 augustus 2026
Sinds: 12 augustus 2026
  • Hoogste prijs: €229,90 - 12 augustus 2026
  • Laagste prijs: €114,95 - 12 augustus 2026

Beschrijving

Deze jurk van YOEK heeft lange rechte mouwen en een ronde hals. De jurk is gemaakt van polyester en valt tot op het midden van het been. Met Dolce kwaliteit voelt de stof fijn aan.

Aanvullende informatie

Specificaties: YOEK midi jurk zwart

kleur
afdeling

soort

rubriek

Winkel

merk

Kleren.com
Logo