Altijd de beste deals op een rij

Armani Exchange Dames Zwarte Jurk

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
- 40%
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: Armani Exchange Dames Zwarte Jurk - €86,00
Vanaf €86,00

Alle winkels, gesorteerd op prijs. Kies je maat om te zien wie jouw maat bevestigd heeft.

Secret Sales
🟢 Laagste prijs
Maten: 39 · ×s
3-5 dagenGratis verzendingRetour 60 dgn
€86,00
€130,00
Bekijk bij Secret Sales
To Be Dressed
Maten: 39
1-5 dagenGratis verzendingRetour 14 dgn · €5,00
V&D
Maten: eu39/uk6 · ×s
1-5 dagenGratis verzendingRetour 14 dgn · €5,75
€86,00
€130,00
Bekijk bij V&D
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij V&D, To Be Dressed, Secret Sales.
  • Bij vd.nl kun je Armani Exchange Dames Zwarte Jurk kopen voor slechts €86,00
  • De laagste prijs van Armani Exchange Dames Zwarte Jurk werd gevonden op 22 oktober 2026 17:50.
Armani Exchange Dames Zwarte Jurk
Armani Exchange Dames Zwarte Jurk

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor Armani Exchange Dames Zwarte Jurk
Laatste updates:
  • €86,00 - 1 oktober 2026
  • €85,00 - 25 september 2026
  • €87,00 - 3 september 2026
  • €85,00 - 8 augustus 2026
  • €90,00 - 6 augustus 2026
  • €88,00 - 13 juli 2026
  • €71,05 - 6 mei 2026
  • €73,68 - 3 mei 2026
Sinds: 30 april 2026
  • Hoogste prijs: €90,00 - 6 augustus 2026
  • Laagste prijs: €71,05 - 30 april 2026

Beschrijving

Merk: Armani Exchange Geslacht: Dames Type: Jurken Kleur: Zwart Halslijn: Diepe V-hals Mouwen: Korte Mouwen Sluiting: Met Rits Seizoen: Lente/zomer Pasvorm: Strak aansluitend

Aanvullende informatie

Specificaties: Armani Exchange Dames Zwarte Jurk

kleur
Winkel

, ,

maat

,

merk

afdeling

soort

rubriek

Kleren.com
Logo