Altijd de beste deals op een rij

Blackstone Sneakers dg517 slate harpe

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
- 20%
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: Blackstone Sneakers dg517 slate harpe - €127,95
Vanaf €127,95

Alle winkels, gesorteerd op prijs. Kies je maat om te zien wie jouw maat bevestigd heeft.

V&D
🟢 Laagste prijs
Maten: 46
1-5 dagenGratis verzendingRetour 14 dgn · €5,75
€127,95
€159,90
Bekijk bij V&D
To Be Dressed
Maten: 46
1-5 dagenGratis verzendingRetour 14 dgn · €5,00
€127,95
€159,90
Bekijk bij To Be Dressed
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij V&D, To Be Dressed.
  • Bij vd.nl kun je Blackstone Sneakers dg517 slate harpe kopen voor slechts €127,95
  • De laagste prijs van Blackstone Sneakers dg517 slate harpe werd gevonden op 27 september 2026 13:50.
Merk:
Blackstone Sneakers dg517 slate harpe
Blackstone Sneakers dg517 slate harpe
Vanaf €127,95

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor Blackstone Sneakers dg517 slate harpe
Laatste updates:
  • €127,95 - 9 september 2026
  • €108,95 - 15 augustus 2026
  • €159,90 - 23 juni 2026
  • €159,90 - 23 juni 2026
Sinds: 23 juni 2026
  • Hoogste prijs: €159,90 - 23 juni 2026
  • Laagste prijs: €108,95 - 15 augustus 2026

Beschrijving

Black Stone Sneakers DG517 SLATE HARPE in de kleur Blauw

Aanvullende informatie

Specificaties: Blackstone Sneakers dg517 slate harpe

kleur
Winkel

,

maat

merk

afdeling

rubriek

soort

Kleren.com
Logo