Altijd de beste deals op een rij

Bloemrijke Midi-jurk met Hartkraag

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
- 4%
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: Bloemrijke Midi-jurk met Hartkraag - €57,90
Vanaf €57,90

Alle winkels, gesorteerd op prijs. Kies je maat om te zien wie jouw maat bevestigd heeft.

V&D
🟢 Laagste prijs
Maten: l · m · s · ×l
1-5 dagenGratis verzendingRetour 14 dgn · €5,75
To Be Dressed
Maten: l · m · s · ×l
1-5 dagenGratis verzendingRetour 14 dgn · €5,00
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij V&D, To Be Dressed.
  • Bij vd.nl kun je Bloemrijke Midi-jurk met Hartkraag kopen voor slechts €57,90
  • De laagste prijs van Bloemrijke Midi-jurk met Hartkraag werd gevonden op 22 oktober 2026 17:51.
Merk:
Bloemrijke Midi-jurk met Hartkraag
Bloemrijke Midi-jurk met Hartkraag

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor Bloemrijke Midi-jurk met Hartkraag
Laatste updates:
  • €57,90 - 19 oktober 2026
  • €22,90 - 25 september 2026
  • €20,10 - 18 september 2026
  • €28,22 - 13 september 2026
  • €16,49 - 3 september 2026
  • €41,26 - 29 augustus 2026
  • €25,98 - 22 augustus 2026
  • €33,25 - 15 augustus 2026
Sinds: 6 juni 2026
  • Hoogste prijs: €57,90 - 19 oktober 2026
  • Laagste prijs: €16,49 - 3 september 2026

Beschrijving

Introductie van de Bloemen Midi Jurk met Hartkraag, een verrukkelijke aanvulling op je garderobe. Deze A-lijn jurk heeft een charmante hartvormige kraag en een prachtig bloemenpatroon dat vrouwelijkheid en gratie uitstraalt. Gemaakt van lichtgewicht gebreide stof, biedt het zowel comfort als stijl, waardoor het perfect is voor elke gelegenheid. De hangende mouwen voegen een vleugje elegantie toe, terwijl de midi-lengte zorgt voor een flatterende silhouet. Trek het eenvoudig aan en omarm een look die zowel chic als moeiteloos is. Ideaal voor bijeenkomsten, feesten of casual uitjes, deze jurk zal je zeker een speciaal gevoel geven.

Aanvullende informatie

Specificaties: Bloemrijke Midi-jurk met Hartkraag

kleur
Winkel

, ,

maat

, , ,

afdeling

soort

rubriek

merk

Kleren.com
Logo