Altijd de beste deals op een rij

CAMEL ACTIVE Sneakers laag sand

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
Aanbieding!
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: CAMEL ACTIVE Sneakers laag sand - €95,60

Oorspronkelijke prijs was: €95.60.Huidige prijs is: €95.60.

Beste deal op: ABOUT YOU
2-4 werkdagen in huis
Bestel bij ABOUT YOU
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij ABOUT YOU.
  • Bij aboutyou.nl kun je CAMEL ACTIVE Sneakers laag sand kopen voor slechts €95,60
  • De laagste prijs van CAMEL ACTIVE Sneakers laag sand werd gevonden op 5 juli 2026 20:53.
CAMEL ACTIVE Sneakers laag  sand

Oorspronkelijke prijs was: €95.60.Huidige prijs is: €95.60.

CAMEL ACTIVE Sneakers laag sand Prijzen

CAMEL ACTIVE Sneakers laag sand
Levertijd: 2-4 werkdagen
€95,60

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor CAMEL ACTIVE Sneakers laag sand
Laatste updates:
  • €95,60 - 11 juni 2026
  • €81,26 - 6 juni 2026
  • €95,60 - 29 mei 2026
  • €76,48 - 23 mei 2026
  • €95,60 - 6 mei 2026
  • €96,55 - 30 april 2026
  • €95,60 - 29 april 2026
  • €99,95 - 20 april 2026
Sinds: 20 april 2026
  • Hoogste prijs: €99,95 - 20 april 2026
  • Laagste prijs: €76,48 - 23 mei 2026

Beschrijving

Design: Uitneembare zool; Type sluiting: Snoersluiting; Materiaal: Leer; Motief: Effen; Materiaal: Glad leer, Textiel; Schoenneus: Ronde neus; Extra's: Flexibele zool

Aanvullende informatie

Specificaties: CAMEL ACTIVE Sneakers laag sand

kleur
merk

afdeling

rubriek

soort

Winkel

Kleren.com
Logo