Altijd de beste deals op een rij

Caprice 9-29400-44 Slingbacks

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
- 30%
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: Caprice 9-29400-44 Slingbacks - €55,96

Oorspronkelijke prijs was: €79.95.Huidige prijs is: €55.96.

Beste deal op: To Be Dressed
1-5 dagen in huis
Bestel bij To Be Dressed
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij Topshoe, V&D, To Be Dressed.
  • Bij topshoe.nl kun je Caprice 9-29400-44 Slingbacks kopen voor slechts €55,96
  • De laagste prijs van Caprice 9-29400-44 Slingbacks werd gevonden op 1 augustus 2026 19:18.
Merk:
Caprice 9-29400-44 Slingbacks

Oorspronkelijke prijs was: €79.95.Huidige prijs is: €55.96.

Caprice 9-29400-44 Slingbacks Prijzen

Caprice 9-29400-44 Slingbacks
Levertijd: 1-3 werkdagen
€55,96 €79,95
Caprice 92940044
Levertijd: 1-5 dagen
€55,96 €79,95
Caprice 92940044
Levertijd: 1-5 dagen
€55,96 €79,95

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor Caprice 9-29400-44 Slingbacks
Laatste updates:
  • €55,96 - 16 juni 2026
  • €79,95 - 24 maart 2026
  • €73,20 - 20 maart 2026
  • €70,95 - 13 maart 2026
  • €79,95 - 10 maart 2026
  • €70,95 - 9 maart 2026
  • €73,20 - 6 maart 2026
  • €79,95 - 4 maart 2026
Sinds: 30 januari 2026
  • Hoogste prijs: €79,95 - 30 januari 2026
  • Laagste prijs: €47,97 - 30 januari 2026

Beschrijving

Artikel 9-29400-44 857 in de kleur ocean suede shop je gemakkelijk en snel op onze webshop. Bekijk de gehele collectie van Caprice online

Aanvullende informatie

Specificaties: Caprice 9-29400-44 Slingbacks

kleur
Winkel

, ,

maat

,

merk

afdeling

rubriek

soort

Kleren.com
Logo