Altijd de beste deals op een rij

CAPRICE Enkellaarsjes zwart

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
- 9%
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: CAPRICE Enkellaarsjes zwart - €99,95
Vanaf €99,95
Laagste prijs geldt voor maat 42

Alle winkels, gesorteerd op prijs. Kies je maat om te zien wie jouw maat bevestigd heeft.

ABOUT YOU
🟢 Laagste prijs · maat 42
Maten: 37 · 38 · 39 · 40 · 41 · 42
2-4 werkdagenGratis verzendingRetour 100 dgn (gratis)
vanaf €99,95
€119,95
Bekijk bij ABOUT YOU
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij ABOUT YOU.
  • Bij aboutyou.nl kun je CAPRICE Enkellaarsjes zwart kopen voor slechts €99,95
  • De laagste prijs van CAPRICE Enkellaarsjes zwart werd gevonden op 23 september 2026 21:47.
Merk:
CAPRICE Enkellaarsjes  zwart
Vanaf €99,95
Laagste prijs geldt voor maat 42

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor CAPRICE Enkellaarsjes zwart
Laatste updates:
  • €99,95 - 23 september 2026
  • €118,74 - 21 september 2026
  • €89,96 - 18 september 2026
  • €118,74 - 15 september 2026
  • €106,87 - 11 september 2026
  • €118,74 - 5 september 2026
  • €87,95 - 6 juni 2026
Sinds: 6 juni 2026
  • Hoogste prijs: €118,74 - 5 september 2026
  • Laagste prijs: €87,95 - 6 juni 2026

Beschrijving

Design: Versterkte hak, Hielband; Type sluiting: Ritssluiting; Type hak: Sleehak; Materiaal: Leer; Motief: Effen; Materiaal: Suède; Schoenneus: Ronde neus; Extra's: Flexibele zool; Voering: Warm gevoerd; Hakhoogte: Middelhoge hak (3-7 cm)

Aanvullende informatie

Specificaties: CAPRICE Enkellaarsjes zwart

kleur
maat

, , , , ,

merk

afdeling

rubriek

soort

Winkel

Kleren.com
Logo