Altijd de beste deals op een rij

Cargo broek voor dames Freeman T Porter Celine Jazz

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: Cargo broek voor dames Freeman T Porter Celine Jazz - €117,00
€117,00
Laagste bevestigde prijs in maat 28
wis
Sneakin
🟢 Beste prijs voor 28
28 ✓ · Op voorraad (1)
Maten: 24 · 25 · 26 · 27 · 28 · 29 · 30 · 31 · +2 meer
32 · 33
snelGratis verzendingRetour 30 dgn
€117,00
€130,00
Bekijk bij Sneakin
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij Sneakin.
  • Bij sneakin-nl.nl kun je Cargo broek voor dames Freeman T Porter Celine Jazz kopen voor slechts €117,00
  • De laagste prijs van Cargo broek voor dames Freeman T Porter Celine Jazz werd gevonden op 26 september 2026 16:46.
Cargo broek voor dames Freeman T Porter Celine Jazz
Cargo broek voor dames Freeman T Porter Celine Jazz
€117,00
Laagste bevestigde prijs in maat 28

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor Cargo broek voor dames Freeman T Porter Celine Jazz
Laatste updates:
  • €117,00 - 26 september 2026
  • €130,00 - 23 september 2026
  • €130,00 - 23 september 2026
  • €130,00 - 11 september 2026
  • €130,00 - 11 september 2026
  • €130,00 - 31 juli 2026
  • €130,00 - 31 juli 2026
  • €130,00 - 8 juli 2026
Sinds: 27 juni 2026
  • Hoogste prijs: €130,00 - 27 juni 2026
  • Laagste prijs: €117,00 - 26 september 2026

Beschrijving

Met zijn verstelbare elastische tailleband en grote opgezette zakken, kiest de Celine Jazz voor een duidelijke utilitaire stijl. De diep groene kaki kleur is gecombineerd met een stretchmateriaal dat bedoeld is om de hele dag vrij te kunnen bewegen. Zilverkleurige metalen ritsen en strakkere afwerkingen bij de enkels geven de been een dynamische uitstraling.• Aangesloten cargo pasvorm• Elastische taille met trekkoord• Opgezette zakken aan de voorkant en flapzakken op het been• Strak bij de enkels met elastiek en metalen ritsen• Mat zilverkleurige metalen details• Soepele en stretch stof• Kaki groen

Aanvullende informatie

Specificaties: Cargo broek voor dames Freeman T Porter Celine Jazz

kleur
Winkel

maat

, , , , , , , , ,

merk

afdeling

soort

rubriek

Kleren.com
Logo