Altijd de beste deals op een rij

Casual Sneakers Lichtgewicht Ontwerp

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
- 4%
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: Casual Sneakers Lichtgewicht Ontwerp - €68,00
Vanaf €68,00

Alle winkels, gesorteerd op prijs. Kies je maat om te zien wie jouw maat bevestigd heeft.

To Be Dressed
🟢 Laagste prijs
Maten: eu35 · eu36
1-5 dagenGratis verzendingRetour 14 dgn · €5,00
V&D
Maten: eu35 · eu36
1-5 dagenGratis verzendingRetour 14 dgn · €5,75
€68,00
€147,00
Bekijk bij V&D
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij V&D, To Be Dressed.
  • Bij vd.nl kun je Casual Sneakers Lichtgewicht Ontwerp kopen voor slechts €68,00
  • De laagste prijs van Casual Sneakers Lichtgewicht Ontwerp werd gevonden op 20 oktober 2026 01:01.
Casual Sneakers Lichtgewicht Ontwerp
Casual Sneakers Lichtgewicht Ontwerp

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor Casual Sneakers Lichtgewicht Ontwerp
Laatste updates:
  • €68,00 - 23 september 2026
  • €63,00 - 15 augustus 2026
  • €68,00 - 13 juli 2026
  • €71,05 - 31 mei 2026
  • €52,49 - 18 mei 2026
  • €59,99 - 8 mei 2026
  • €62,99 - 3 mei 2026
  • €57,49 - 25 april 2026
Sinds: 25 april 2026
  • Hoogste prijs: €71,05 - 31 mei 2026
  • Laagste prijs: €52,49 - 18 mei 2026

Beschrijving

Stap vooruit, val op en grijp de dag. Ervaar ongeëvenaard comfort met deze opvallende sportsneakers, ontworpen voor jouw dagelijkse avonturen. Het zachte textiel bovenwerk omsluit je voeten zachtjes, terwijl de rubberen zool zorgt voor stabiliteit en grip op de grond. Geniet van technologie voor comfort de hele dag door, die je voeten gelukkig houdt, of je nu boodschappen doet of vrienden ontmoet. De onderhoudsvriendelijke constructie zorgt ervoor dat deze sneakers altijd klaar zijn om te gaan, ongeacht wat de dag je brengt. Deze sneakers integreren naadloos in jouw actieve levensstijl en bieden een combinatie van stijl en praktisch gebruik.

Aanvullende informatie

Specificaties: Casual Sneakers Lichtgewicht Ontwerp

kleur
Winkel

, ,

afdeling

rubriek

soort

merk

Kleren.com
Logo