Altijd de beste deals op een rij

CIPO & BAXX Jeans blauw

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
- 30%
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: CIPO & BAXX Jeans blauw - €93,99
€93,99
Laagste bevestigde prijs in maat 30×36
wis
ABOUT YOU
🟢 Beste prijs voor 30×36
30×36 ✓ · Op voorraad (2)
Maten: 30×32 · 30×34 · 30×36 · 31×32 · 31×34 · 31×36 · 32×34 · 33×32 · +9 meer
33×34 · 36×32 · 38×32 · 38×34 · 40×32 · 40×34 · 42×32 · 42×34 · 44×34
2-4 werkdagenGratis verzendingRetour 100 dgn (gratis)
€93,99
€134,99
Bekijk bij ABOUT YOU
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij ABOUT YOU.
  • Bij aboutyou.nl kun je CIPO & BAXX Jeans blauw kopen voor slechts €93,99
  • De laagste prijs van CIPO & BAXX Jeans blauw werd gevonden op 24 september 2026 01:27.
CIPO & BAXX Jeans  blauw
€93,99
Laagste bevestigde prijs in maat 30×36

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor CIPO & BAXX Jeans blauw
Laatste updates:
  • €93,99 - 21 september 2026
  • €84,59 - 18 september 2026
  • €93,99 - 15 september 2026
  • €75,19 - 11 september 2026
  • €93,99 - 1 september 2026
  • €84,59 - 27 augustus 2026
  • €93,99 - 25 augustus 2026
  • €84,59 - 21 augustus 2026
Sinds: 28 maart 2026
  • Hoogste prijs: €134,99 - 12 april 2026
  • Laagste prijs: €75,19 - 28 maart 2026

Beschrijving

Design: Achterzak, Zakken aan de zijkant, Siernaad; Type sluiting: Knoopsluiting; Materiaal: Katoen; Motief: Effen; Extra's: Riemlussen; Wassing: Heavy washed; Lengte: Lang/maxi; Pasvorm: Regular

Aanvullende informatie

Specificaties: CIPO & BAXX Jeans blauw

kleur
maat

, , , , , , , , , , , , , , , ,

afdeling

soort

rubriek

merk

Winkel

Kleren.com
Logo