Altijd de beste deals op een rij

CONVERSE Shirt nachtblauw / rood / wit

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
- 22%
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: CONVERSE Shirt nachtblauw / rood / wit - €10,90

Oorspronkelijke prijs was: €14.00.Huidige prijs is: €10.90.

Beste deal op: ABOUT YOU
2-4 werkdagen in huis
Bestel bij ABOUT YOU
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij ABOUT YOU.
  • Bij aboutyou.nl kun je CONVERSE Shirt nachtblauw / rood / wit kopen voor slechts €10,90
  • De laagste prijs van CONVERSE Shirt nachtblauw / rood / wit werd gevonden op 24 augustus 2026 03:39.
Merk:
CONVERSE Shirt  nachtblauw / rood / wit
CONVERSE Shirt nachtblauw / rood / wit

Oorspronkelijke prijs was: €14.00.Huidige prijs is: €10.90.

CONVERSE Shirt nachtblauw / rood / wit Prijzen

€10,90 €13,90

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor CONVERSE Shirt nachtblauw / rood / wit
Laatste updates:
  • €10,90 - 19 augustus 2026
  • €13,90 - 18 augustus 2026
  • €11,12 - 15 augustus 2026
  • €10,71 - 1 augustus 2026
  • €11,90 - 30 juli 2026
  • €13,90 - 27 juli 2026
  • €11,12 - 26 juli 2026
  • €13,90 - 22 juli 2026
Sinds: 19 februari 2026
  • Hoogste prijs: €14,00 - 19 februari 2026
  • Laagste prijs: €10,71 - 4 april 2026

Beschrijving

Design: Gevoerde zoom/rand, Rechte zoom, Nektape; Materiaal: Jersey; Halstype: Ronde hals; Motief: Logoprint; Extra's: Voelt zacht aan, Huidvriendelijk materiaal; Pasvorm: Normale pasvorm; Armlengte: Kwartmouw

Aanvullende informatie

Specificaties: CONVERSE Shirt nachtblauw / rood / wit

merk

afdeling

soort

rubriek

Winkel

kleur

Kleren.com
Logo