Altijd de beste deals op een rij

Dames Hoodie Malfini Moon 421

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: Dames Hoodie Malfini Moon 421 - €27,31
Vanaf €27,31

Alle winkels, gesorteerd op prijs. Kies je maat om te zien wie jouw maat bevestigd heeft.

Sneakin
🟢 Laagste prijs
Maten: s
snelVerzending €3,99Retour 30 dgn
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij Sneakin.
  • Bij sneakin-nl.nl kun je Dames Hoodie Malfini Moon 421 kopen voor slechts €27,31
  • De laagste prijs van Dames Hoodie Malfini Moon 421 werd gevonden op 21 september 2026 19:16.
Merk:

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor Dames Hoodie Malfini Moon 421
Laatste updates:
  • €27,31 - 11 september 2026
  • €27,31 - 11 september 2026
  • €28,59 - 28 augustus 2026
  • €28,76 - 31 juli 2026
  • €28,76 - 31 juli 2026
  • €28,76 - 30 juli 2026
  • €28,76 - 30 juli 2026
Sinds: 30 juli 2026
  • Hoogste prijs: €28,76 - 30 juli 2026
  • Laagste prijs: €27,31 - 11 september 2026

Beschrijving

Fleece, binnenzijde geruwd, 80 % katoen, 20 % polyester (samenstelling van kleur 12 kan verschillen - 75 % katoen, 25 % viscose)zonder label - klaar voor rebrandingruime pasvorm met zijnaadkap met voering en trekkoordneutrale maatlabel in de halsstofband aan de achterkant van de kraag in hetzelfde materiaallage armsgatendoorstikte kangoeroezakkenonderrand en manchetten in ribstof 2:2 met 5 % elastaanbinnenkant geruwdBeoordeling: borduren, zeefdruk, digitale transfer

Aanvullende informatie

Specificaties: Dames Hoodie Malfini Moon 421

kleur
Winkel

maat

afdeling

soort

rubriek

merk

Kleren.com
Logo