Altijd de beste deals op een rij

Dames sweatshirt adidas Terrex Logo

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
- 40%
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: Dames sweatshirt adidas Terrex Logo - €54,00
Vanaf €54,00
Laagste prijs geldt voor maat l

Alle winkels, gesorteerd op prijs. Kies je maat om te zien wie jouw maat bevestigd heeft.

Sneakin
🟢 Laagste prijs · maat l
Maten: l · ×l
snelGratis verzendingRetour 30 dgn
vanaf €54,00
€90,00
Bekijk bij Sneakin
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij Sneakin.
  • Bij sneakin-nl.nl kun je Dames sweatshirt adidas Terrex Logo kopen voor slechts €54,00
  • De laagste prijs van Dames sweatshirt adidas Terrex Logo werd gevonden op 24 oktober 2026 05:37.
Merk:
Dames sweatshirt adidas Terrex Logo
Dames sweatshirt adidas Terrex Logo
Vanaf €54,00
Laagste prijs geldt voor maat l

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor Dames sweatshirt adidas Terrex Logo
Laatste updates:
  • €54,00 - 21 oktober 2026
  • €53,00 - 19 oktober 2026
  • €49,00 - 17 oktober 2026
  • €54,00 - 17 oktober 2026
  • €53,00 - 15 oktober 2026
  • €52,00 - 12 oktober 2026
  • €51,00 - 2 oktober 2026
  • €50,00 - 30 september 2026
Sinds: 22 april 2026
  • Hoogste prijs: €90,75 - 4 mei 2026
  • Laagste prijs: €44,00 - 1 juli 2026

Beschrijving

Deze hoodie, die je overal kunt dragen, is gemaakt met respect voor de natuur.Als je niet aan het wandelen of mountainbiken bent, houdt deze adidas hoodie je comfortabel (en stijlvol). Hij is gemaakt van behaaglijk katoenen fleece en heeft zijsplitten voor veel bewegingsvrijheid. Van de camping tot je plaatselijke café, een Terrex-logo laat je passie voor de natuur zien. Deze hoodie is gemaakt van natuurlijke, hernieuwbare materialen in onze strijd tegen plastic afval.- Standaard pasvorm.- Verstelbare capuchon met trekkoord.- 100% biologisch fleece katoen.- Langere snit aan achterkant met zijsplitten.- Geribde zoom en manchetten.

Aanvullende informatie

Specificaties: Dames sweatshirt adidas Terrex Logo

kleur
Winkel

maat

,

merk

afdeling

soort

rubriek

Kleren.com
Logo