Altijd de beste deals op een rij

Dames-T-shirt Kilpi Promo

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
- 40%
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: Dames-T-shirt Kilpi Promo - €11,96
Vanaf €11,96

Alle winkels, gesorteerd op prijs. Kies je maat om te zien wie jouw maat bevestigd heeft.

Sneakin
🟢 Laagste prijs
Maten: 34 · 42 · 44 · 46
snelVerzending €3,99Retour 30 dgn
€11,96
€19,90
Bekijk bij Sneakin
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij Sneakin.
  • Bij sneakin-nl.nl kun je Dames-T-shirt Kilpi Promo kopen voor slechts €11,96
  • De laagste prijs van Dames-T-shirt Kilpi Promo werd gevonden op 22 oktober 2026 23:00.
Merk:

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor Dames-T-shirt Kilpi Promo
Laatste updates:
  • €11,96 - 19 oktober 2026
  • €10,80 - 17 oktober 2026
  • €11,96 - 15 oktober 2026
  • €11,47 - 13 oktober 2026
  • €8,13 - 2 oktober 2026
  • €7,94 - 30 september 2026
  • €8,31 - 23 september 2026
  • €19,90 - 23 september 2026
Sinds: 1 mei 2026
  • Hoogste prijs: €20,07 - 4 mei 2026
  • Laagste prijs: €7,94 - 30 september 2026

Beschrijving

Kilpi PROMO-W is een dames-T-shirt van gebreid stretchkatoen. Het heeft korte mouwen en een ronde hals. Het eenvoudige onbedrukte ontwerp biedt de mogelijkheid om je eigen logo's te bedrukken.

Aanvullende informatie

Specificaties: Dames-T-shirt Kilpi Promo

kleur
Winkel

maat

, , ,

merk

afdeling

soort

rubriek

Kleren.com
Logo