Altijd de beste deals op een rij

Damesjas b.young Dixian

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
- 50%
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: Damesjas b.young Dixian - €39,97
Vanaf €39,97

Alle winkels, gesorteerd op prijs. Kies je maat om te zien wie jouw maat bevestigd heeft.

Sneakin
🟢 Laagste prijs
Maten: 42
snelVerzending €3,99Retour 30 dgn
€39,97
€79,95
Bekijk bij Sneakin
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij Sneakin.
  • Bij sneakin-nl.nl kun je Damesjas b.young Dixian kopen voor slechts €39,97
  • De laagste prijs van Damesjas b.young Dixian werd gevonden op 22 september 2026 04:02.
Merk:

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor Damesjas b.young Dixian
Laatste updates:
  • €39,97 - 26 augustus 2026
  • €25,77 - 21 augustus 2026
  • €25,39 - 23 juli 2026
  • €24,65 - 22 juli 2026
  • €23,94 - 18 juli 2026
  • €22,90 - 8 juli 2026
  • €79,95 - 8 juli 2026
  • €22,27 - 4 juli 2026
Sinds: 6 april 2026
  • Hoogste prijs: €80,62 - 6 april 2026
  • Laagste prijs: €21,96 - 1 juli 2026

Beschrijving

De damesjas b.young Dixian belichaamt perfect de combinatie van stijl en comfort. Ontworpen voor de moderne vrouw, maakt dit kledingstuk een integraal onderdeel uit van de collectie van het merk b.young, dat bekend staat om zijn kwaliteit en hedendaags ontwerp.Met zorg gemaakt, is de jas Dixian ideaal om zich aan te passen aan verschillende gelegenheden, of het nu gaat om een informele uitgaansavond met vrienden of een professionele afspraak. Het elegante ontwerp accentueert de silhouet terwijl het grote bewegingsvrijheid biedt. Veelzijdige stijl: De jas laat zich gemakkelijk combineren met verschillende kledingstukken, zoals jeans, rokken of zelfs jurken, waardoor het een must-have in je garderobe is. Materialen van hoge kwaliteit: Gemaakt van geselecteerde stoffen, garandeert deze jas niet alleen een verzorgde uitstraling maar ook dagelijks comfort. Trendbewuste details: De ontwerpelementen, zoals de verzorgde afwerkingen en moderne snits, voegen een vleugje verfijning toe aan...

Aanvullende informatie

Specificaties: Damesjas b.young Dixian

kleur
Winkel

maat

merk

afdeling

soort

rubriek

Kleren.com
Logo