Altijd de beste deals op een rij

Damesjurk Ichi Neally DR14

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
- 64%
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: Damesjurk Ichi Neally DR14 - €32,42

Oorspronkelijke prijs was: €89.95.Huidige prijs is: €32.42.

Beste deal op: Sneakin
snel in huis
Bestel bij Sneakin
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij Sneakin.
  • Bij sneakin-nl.nl kun je Damesjurk Ichi Neally DR14 kopen voor slechts €32,42
  • De laagste prijs van Damesjurk Ichi Neally DR14 werd gevonden op 24 augustus 2026 06:06.
Merk:
Damesjurk Ichi Neally DR14

Oorspronkelijke prijs was: €89.95.Huidige prijs is: €32.42.

Damesjurk Ichi Neally DR14 Prijzen

€32,42 €89,95

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor Damesjurk Ichi Neally DR14
Laatste updates:
  • €32,42 - 11 augustus 2026
  • €31,91 - 8 augustus 2026
  • €31,41 - 4 augustus 2026
  • €31,91 - 27 juli 2026
  • €31,41 - 18 juli 2026
  • €29,32 - 12 juli 2026
  • €28,41 - 8 juli 2026
  • €89,95 - 8 juli 2026
Sinds: 1 april 2026
  • Hoogste prijs: €90,70 - 6 april 2026
  • Laagste prijs: €24,96 - 17 april 2026

Beschrijving

Coupe: reguliere snitLengte: midi lengteLengte: 117 cm komt overeen met maat 34Samenstelling: 56 % gerecycled polyester, 44 % polyesterVoering: 100 % polyester

Aanvullende informatie

Specificaties: Damesjurk Ichi Neally DR14

kleur

Winkel

merk

afdeling

soort

rubriek

Kleren.com
Logo