Altijd de beste deals op een rij

Damesjurk KAFFE Arina

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
- 60%
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: Damesjurk KAFFE Arina - €28,17
Vanaf €28,17

Alle winkels, gesorteerd op prijs. Kies je maat om te zien wie jouw maat bevestigd heeft.

Sneakin
🟢 Laagste prijs
Maten: 42 · 44
snelVerzending €3,99Retour 30 dgn
€28,17
€69,95
Bekijk bij Sneakin
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij Sneakin.
  • Bij sneakin-nl.nl kun je Damesjurk KAFFE Arina kopen voor slechts €28,17
  • De laagste prijs van Damesjurk KAFFE Arina werd gevonden op 23 oktober 2026 16:54.
Merk:

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor Damesjurk KAFFE Arina
Laatste updates:
  • €28,17 - 19 oktober 2026
  • €25,92 - 17 oktober 2026
  • €28,17 - 15 oktober 2026
  • €27,23 - 12 oktober 2026
  • €24,62 - 2 oktober 2026
  • €24,21 - 30 september 2026
  • €23,82 - 23 september 2026
  • €69,95 - 23 september 2026
Sinds: 23 april 2026
  • Hoogste prijs: €70,53 - 23 april 2026
  • Laagste prijs: €22,38 - 1 juli 2026

Beschrijving

De KAFFE Arina jurk is een ideale keuze voor alle vrouwen die op zoek zijn naar een elegante en moderne look. Met zijn gerenommeerde merk, KAFFE, is deze jurk zowel chic als trendy, perfect voor speciale gelegenheden of voor een dagelijkse outfit.Gemaakt van hoogwaardige materialen, biedt deze jurk ongeëvenaard comfort en een flatterende silhoutte. De lichte en zachte stof sluit perfect aan op je rondingen en laat je de hele dag mooi en vol vertrouwen voelen.De snit van deze jurk is ontworpen om de vrouwelijke silhoutte te accentueren. De lange mouwen en de knielange lengte voegen een vleugje verfijning toe, terwijl de ronde hals een casual en elegante uitstraling geeft. Je kunt haar gemakkelijk dragen met hoge hakken voor een avondje uit of met sandalen voor een meer casual look.De KAFFE Arina jurk is ook zeer veelzijdig. Je kunt hem dragen op het werk, voor een belangrijke vergadering, of voor een uitstapje in de stad met vrienden. Het tijdloze ontwerp maakt het een slimme investe......

Aanvullende informatie

Specificaties: Damesjurk KAFFE Arina

kleur
Winkel

maat

,

merk

afdeling

soort

rubriek

Kleren.com
Logo