Altijd de beste deals op een rij

Damesjurk KAFFE Kaines

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
- 49%
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: Damesjurk KAFFE Kaines - €45,82
Vanaf €45,82
Laagste prijs geldt voor maat 34

Alle winkels, gesorteerd op prijs. Kies je maat om te zien wie jouw maat bevestigd heeft.

Sneakin
🟢 Laagste prijs · maat 34
Maten: 34 · 36 · 38 · 40 · 42 · 46
snelVerzending €3,99Retour 30 dgn
vanaf €45,82
€89,95
Bekijk bij Sneakin
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij Sneakin.
  • Bij sneakin-nl.nl kun je Damesjurk KAFFE Kaines kopen voor slechts €45,82
  • De laagste prijs van Damesjurk KAFFE Kaines werd gevonden op 24 oktober 2026 14:59.
Merk:
Damesjurk KAFFE Kaines
Vanaf €45,82
Laagste prijs geldt voor maat 34

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor Damesjurk KAFFE Kaines
Laatste updates:
  • €45,82 - 19 oktober 2026
  • €42,39 - 18 oktober 2026
  • €45,82 - 17 oktober 2026
  • €45,09 - 15 oktober 2026
  • €44,39 - 12 oktober 2026
  • €54,70 - 30 september 2026
  • €53,91 - 23 september 2026
  • €89,95 - 23 september 2026
Sinds: 15 augustus 2026
  • Hoogste prijs: €89,95 - 15 augustus 2026
  • Laagste prijs: €42,39 - 18 oktober 2026

Beschrijving

De damesjurk KAFFE Kaines belichaamt elegantie en hedendaagse stijl, ideaal voor de moderne vrouw die op zoek is naar een veelzijdig en chique kledingstuk. Ontworpen door het beroemde merk KAFFE, combineert deze jurk subtiel comfort en verfijning, zodat elke vrouw zich mooi en zelfverzekerd kan voelen bij elke gelegenheid.Gemaakt van hoogwaardige materialen, biedt de jurk KAFFE Kaines een aangenaam gevoel op de huid gedurende de dag. De flatterende snit past delicate aan de silhouette, waardoor de vrouwelijke rondingen worden geaccentueerd en tegelijk vrijheid van beweging wordt gegarandeerd. Of het nu gaat om een casual uitje, een diner met vrienden of een speciale gelegenheid, deze jurk zal je met stijl vergezellen.De ontwerpdétails van de jurk KAFFE Kaines zijn zorgvuldig doordacht om een verfijnde look te creëren : Elegante snit : De goed geproportioneerde silhouette is ontworpen om te harmoniseren met verschillende lichaamstypes. Optimale comfort : De gebruikte stoffen zijn...

Aanvullende informatie

Specificaties: Damesjurk KAFFE Kaines

kleur
Winkel

maat

, , , , ,

merk

afdeling

soort

rubriek

Kleren.com
Logo