Altijd de beste deals op een rij

Damespanty Falke High Waist Naked Grace

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
- 9%
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: Damespanty Falke High Waist Naked Grace - €25,42
Vanaf €25,42

Alle winkels, gesorteerd op prijs. Kies je maat om te zien wie jouw maat bevestigd heeft.

Sneakin
🟢 Laagste prijs
Maten: m
snelVerzending €3,99Retour 30 dgn
€25,42
€28,00
Bekijk bij Sneakin
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij Sneakin.
  • Bij sneakin-nl.nl kun je Damespanty Falke High Waist Naked Grace kopen voor slechts €25,42
  • De laagste prijs van Damespanty Falke High Waist Naked Grace werd gevonden op 23 oktober 2026 18:38.
Merk:
Damespanty Falke High Waist Naked Grace
Damespanty Falke High Waist Naked Grace

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor Damespanty Falke High Waist Naked Grace
Laatste updates:
  • €25,42 - 19 oktober 2026
  • €23,36 - 18 oktober 2026
  • €25,42 - 15 oktober 2026
  • €24,56 - 12 oktober 2026
  • €22,76 - 30 september 2026
  • €22,38 - 23 september 2026
  • €28,00 - 23 september 2026
  • €22,38 - 15 september 2026
Sinds: 12 augustus 2026
  • Hoogste prijs: €28,00 - 12 augustus 2026
  • Laagste prijs: €22,37 - 11 september 2026

Beschrijving

De 20 denier panty High Waist Naked Grace heeft een bijzonder vrouwelijke ruitjes bloemenmotief, aangevuld met onze extra brede en comfortabele High-Waist tailleband. De hoogwaardige afwerking en de perfecte pasvorm FALKE garanderen optimaal comfort.Tendens panty met een ruitjes bloemenmotiefHigh-Waist: maximaal comfort dankzij de bijzonder brede en aangenaam zachte rand20 den uitstralingHoogwaardige breiprocesPerfecte pasvorm FALKE84% Polyamide (16% gerecycled), 16% Elastaan

Aanvullende informatie

Specificaties: Damespanty Falke High Waist Naked Grace

kleur
Winkel

maat

merk

afdeling

soort

rubriek

Kleren.com
Logo