Altijd de beste deals op een rij

Damessokken Falke Stripe Uniform

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
- 24%
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: Damessokken Falke Stripe Uniform - €11,40
€11,40
Laagste bevestigde prijs in maat 39×42
wis
Sneakin
🟢 Beste prijs voor 39×42
39×42 ✓ · Op voorraad (1)
Maten: 35×38 · 39×42
snelVerzending €3,99Retour 30 dgn
€11,40
€15,00
Bekijk bij Sneakin
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij Sneakin.
  • Bij sneakin-nl.nl kun je Damessokken Falke Stripe Uniform kopen voor slechts €11,40
  • De laagste prijs van Damessokken Falke Stripe Uniform werd gevonden op 24 september 2026 08:41.
Merk:
Damessokken Falke Stripe Uniform
Damessokken Falke Stripe Uniform
€11,40
Laagste bevestigde prijs in maat 39×42

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor Damessokken Falke Stripe Uniform
Laatste updates:
  • €11,40 - 23 september 2026
  • €15,00 - 23 september 2026
  • €11,40 - 11 september 2026
  • €15,00 - 11 september 2026
  • €13,71 - 28 augustus 2026
  • €14,42 - 12 augustus 2026
  • €15,00 - 12 augustus 2026
Sinds: 12 augustus 2026
  • Hoogste prijs: €15,00 - 12 augustus 2026
  • Laagste prijs: €11,40 - 11 september 2026

Beschrijving

Het verfijnde ontwerp met horizontale strepen, aangeboden in moderne en vrouwelijke kleurcombinaties, maakt dit artikel zowel klassiek als modern. Deze sokken zijn geïnspireerd op de universitaire stijl en passen perfect bij zowel elegante als casual outfits. Dankzij de duurzame en huidvriendelijke katoenmix biedt dit artikel veel comfort. Deze trendy sokken hebben ook de perfecte pasvorm FALKE.Trendy sokken die comfortabel zijn dankzij het duurzame en ultra-zachte katoen op de huidMaakt deel uit van de collectie FALKE - WE CAREFALKE - WE CARE - COTTON : bespaart hulpbronnen, sociaal verantwoord, traceerbaarVerfijnd ontwerp met horizontale strepen in moderne en vrouwelijke kleurcombinatiesHet ontwerp is geïnspireerd op de universitaire lookOptimale duurzaamheid dankzij versterkte belaste zonesPerfecte pasvorm FALKE76% Katoen, 22% Polyamide (16% gerecycled), 2% Elastaan

Aanvullende informatie

Specificaties: Damessokken Falke Stripe Uniform

kleur
Winkel

maat

,

merk

afdeling

soort

rubriek

Kleren.com
Logo