Altijd de beste deals op een rij

Dare 2B Dames Verve Fiets Capri (Marineblauw)

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
Aanbieding!
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: Dare 2B Dames Verve Fiets Capri (Marineblauw) - €59,00

Oorspronkelijke prijs was: €58.75.Huidige prijs is: €59.00.

Beste deal op: To Be Dressed
1-5 dagen in huis
Bestel bij To Be Dressed
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij V&D, To Be Dressed.
  • Bij vd.nl kun je Dare 2B Dames Verve Fiets Capri (Marineblauw) kopen voor slechts €59,00
  • De laagste prijs van Dare 2B Dames Verve Fiets Capri (Marineblauw) werd gevonden op 24 augustus 2026 08:21.
Merk:
Dare 2B Dames Verve Fiets Capri (Marineblauw)
Dare 2B Dames Verve Fiets Capri (Marineblauw)

Oorspronkelijke prijs was: €58.75.Huidige prijs is: €59.00.

Dare 2B Dames Verve Fiets Capri (Marineblauw) Prijzen

€59,00 €94,99
€59,00 €94,99

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor Dare 2B Dames Verve Fiets Capri (Marineblauw)
Laatste updates:
  • €59,00 - 23 juli 2026
  • €58,75 - 12 juli 2026
  • €55,75 - 9 juli 2026
  • €58,75 - 23 juni 2026
  • €55,75 - 13 juni 2026
  • €58,75 - 18 mei 2026
  • €50,50 - 10 mei 2026
  • €48,75 - 3 mei 2026
Sinds: 13 maart 2026
  • Hoogste prijs: €116,99 - 13 maart 2026
  • Laagste prijs: €48,00 - 13 maart 2026

Beschrijving

85% Gerecycled Polyester, 15% Elastaan. Stof: Dubbele Laag, Zachte Touch. Ontwerp: Logo, Effen, Reflecterende Detail. Sluiting: Trekkoord. Stoftechnologie: Lichtgewicht, Vochtregulerend. Taille: Elastisch. Plat-Gestikte Naden, Schuiminsert. Zonclassificatie: UPF 50+.

Aanvullende informatie

Specificaties: Dare 2B Dames Verve Fiets Capri (Marineblauw)

kleur
Winkel

,

afdeling

soort

rubriek

merk

Kleren.com
Logo