Altijd de beste deals op een rij

Desigual Jeans blauw

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
- 40%
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: Desigual Jeans blauw - €71,40
Vanaf €71,40

Alle winkels, gesorteerd op prijs. Kies je maat om te zien wie jouw maat bevestigd heeft.

ABOUT YOU
🟢 Laagste prijs
Maten: 25×26 · 27×28 · 32×33
2-4 werkdagenGratis verzendingRetour 100 dgn (gratis)
€71,40
€119,00
Bekijk bij ABOUT YOU
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij ABOUT YOU.
  • Bij aboutyou.nl kun je Desigual Jeans blauw kopen voor slechts €71,40
  • De laagste prijs van Desigual Jeans blauw werd gevonden op 22 september 2026 21:08.
Merk:

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor Desigual Jeans blauw
Laatste updates:
  • €71,40 - 15 september 2026
  • €64,26 - 11 september 2026
  • €71,40 - 1 september 2026
  • €64,26 - 27 augustus 2026
  • €71,40 - 25 augustus 2026
  • €64,26 - 21 augustus 2026
  • €71,40 - 18 augustus 2026
  • €64,26 - 1 augustus 2026
Sinds: 4 mei 2026
  • Hoogste prijs: €119,00 - 4 mei 2026
  • Laagste prijs: €64,26 - 23 mei 2026

Beschrijving

Materiaal: Denim; Motief: Effen; Wassing: Blauw denim; Lengte: Lang/maxi; Pasvorm: Flared; Taillehoogte: High waist

Aanvullende informatie

Specificaties: Desigual Jeans blauw

kleur
maat

, ,

merk

afdeling

soort

rubriek

Winkel

Kleren.com
Logo