Altijd de beste deals op een rij

Diesel Gewatteerde heren jas (Marineblauw)

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
- 37%
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: Diesel Gewatteerde heren jas (Marineblauw) - €148,00

Oorspronkelijke prijs was: €234.00.Huidige prijs is: €148.00.

Beste deal op: Secret Sales
3-5 dagen in huis
Bestel bij Secret Sales
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij V&D, Secret Sales.
  • Bij vd.nl kun je Diesel Gewatteerde heren jas (Marineblauw) kopen voor slechts €148,00
  • De laagste prijs van Diesel Gewatteerde heren jas (Marineblauw) werd gevonden op 26 augustus 2026 02:26.
Merk:
Diesel Gewatteerde heren jas (Marineblauw)
Diesel Gewatteerde heren jas (Marineblauw)

Oorspronkelijke prijs was: €234.00.Huidige prijs is: €148.00.

Diesel Gewatteerde heren jas (Marineblauw) Prijzen

€148,00 €576,99
€148,00 €576,99

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor Diesel Gewatteerde heren jas (Marineblauw)
Laatste updates:
  • €148,00 - 15 augustus 2026
  • €234,00 - 9 juli 2026
  • €224,75 - 23 mei 2026
  • €226,75 - 17 mei 2026
  • €227,25 - 11 mei 2026
  • €224,75 - 4 mei 2026
  • €223,50 - 27 april 2026
  • €223,75 - 20 april 2026
Sinds: 15 februari 2026
  • Hoogste prijs: €234,00 - 9 juli 2026
  • Laagste prijs: €148,00 - 15 augustus 2026

Beschrijving

100% Polyester. Ontwerp: Gewoon, gewatteerd. Manchet: Gemonteerd. Mouwtype: Met lange mouwen. Gewatteerd. Halslijn: Staande Kraag. Zakken: 2 Zijzakken. Bevestiging: Volledige ritssluiting. XS: 34 in. XL: 42 in. 3XL: 47 in.

Aanvullende informatie

Specificaties: Diesel Gewatteerde heren jas (Marineblauw)

kleur
Winkel

,

maat

, ,

merk

afdeling

soort

rubriek

Kleren.com
Logo