Altijd de beste deals op een rij

Dreimaster Winter parka Dames zwart

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: Dreimaster Winter parka Dames zwart - €159,98
Vanaf €159,98

Alle winkels, gesorteerd op prijs. Kies je maat om te zien wie jouw maat bevestigd heeft.

Secret Sales
🟢 Laagste prijs
Maten: s
3-5 dagenGratis verzendingRetour 60 dgn
€159,98
€319,95
Bekijk bij Secret Sales
V&D
Maten: s
1-5 dagenGratis verzendingRetour 14 dgn · €5,75
€159,98
€319,95
Bekijk bij V&D
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij Secret Sales, V&D.
  • Bij secretsales.nl kun je Dreimaster Winter parka Dames zwart kopen voor slechts €159,98
  • De laagste prijs van Dreimaster Winter parka Dames zwart werd gevonden op 24 oktober 2026 01:24.
Merk:
Dreimaster Winter parka Dames zwart
Dreimaster Winter parka Dames zwart
Vanaf €159,98

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor Dreimaster Winter parka Dames zwart
Laatste updates:
  • €159,98 - 11 oktober 2026
  • €129,99 - 2 oktober 2026
  • €159,98 - 1 oktober 2026
  • €129,99 - 29 september 2026
  • €99,99 - 26 september 2026
  • €79,99 - 19 september 2026
  • €159,98 - 18 september 2026
  • €79,99 - 18 september 2026
Sinds: 26 juni 2026
  • Hoogste prijs: €319,95 - 26 juni 2026
  • Laagste prijs: €79,99 - 5 september 2026

Beschrijving

De casual zwart gewatteerde winterparka van DreiMaster Vintage overtuigt in vele opzichten: het ontspannen silhouet, het comfortabele katoenmateriaal en de knuffelzachte voering van nepbont zorgen voor ideale winterprestaties. XL klepzakken met drukknopen, een capuchon met afneembaar nepbont en de verborgen ritssluiting zorgen voor de finishing touch. Winter parka

Aanvullende informatie

Specificaties: Dreimaster Winter parka Dames zwart

kleur
Winkel

,

maat

afdeling

soort

rubriek

merk

Kleren.com
Logo