Altijd de beste deals op een rij

Driekwartmouwen V-hals Crop Blouse met Binddetail

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
- 65%
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: Driekwartmouwen V-hals Crop Blouse met Binddetail - €16,75
Vanaf €16,75

Alle winkels, gesorteerd op prijs. Kies je maat om te zien wie jouw maat bevestigd heeft.

V&D
🟢 Laagste prijs
Maten: m
1-5 dagenVerzending €3,95Retour 14 dgn · €5,75
€16,75
€60,60
Bekijk bij V&D
To Be Dressed
Maten: m
1-5 dagenVerzending €3,95Retour 14 dgn · €5,00
€16,75
€60,60
Bekijk bij To Be Dressed
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij V&D, To Be Dressed.
  • Bij vd.nl kun je Driekwartmouwen V-hals Crop Blouse met Binddetail kopen voor slechts €16,75
  • De laagste prijs van Driekwartmouwen V-hals Crop Blouse met Binddetail werd gevonden op 22 september 2026 09:11.
Driekwartmouwen V-hals Crop Blouse met Binddetail
Driekwartmouwen V-hals Crop Blouse met Binddetail

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor Driekwartmouwen V-hals Crop Blouse met Binddetail
Laatste updates:
  • €16,75 - 18 september 2026
  • €33,81 - 13 september 2026
  • €12,88 - 4 september 2026
  • €30,87 - 29 augustus 2026
  • €26,22 - 22 augustus 2026
  • €29,87 - 15 augustus 2026
  • €30,13 - 6 augustus 2026
  • €27,37 - 30 juli 2026
Sinds: 24 juli 2026
  • Hoogste prijs: €47,38 - 24 juli 2026
  • Laagste prijs: €12,88 - 4 september 2026

Beschrijving

Ontdek moeiteloze elegantie met onze Tie Detail V-hals Crop Blouse. Gemaakt van een lichte muslinmix, heeft deze blouse een flatterende V-halslijn en chique driekwartmouwen, waardoor het de perfecte keuze is voor casual uitjes. Het unieke knoopdetail voegt een stijlvolle flair toe, terwijl de medium dikte zorgt voor comfortabele draagbaarheid gedurende de dag. Ontworpen voor de moderne vrouw, past deze effen blouse prachtig bij je favoriete jeans of rokken voor een ontspannen maar modieuze look. Verhoog je casual garderobe met dit veelzijdige stuk dat zowel comfort als stijl belichaamt.

Aanvullende informatie

Specificaties: Driekwartmouwen V-hals Crop Blouse met Binddetail

kleur
Winkel

,

maat

afdeling

soort

rubriek

merk

Kleren.com
Logo