Altijd de beste deals op een rij

Fleece met rits Regatta Hedman II

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
- 53%
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: Fleece met rits Regatta Hedman II - €28,34
Vanaf €28,34

Alle winkels, gesorteerd op prijs. Kies je maat om te zien wie jouw maat bevestigd heeft.

Sneakin
🟢 Laagste prijs
Maten: ×l
snelVerzending €3,99Retour 30 dgn
€28,34
€60,00
Bekijk bij Sneakin
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij Sneakin.
  • Bij sneakin-nl.nl kun je Fleece met rits Regatta Hedman II kopen voor slechts €28,34
  • De laagste prijs van Fleece met rits Regatta Hedman II werd gevonden op 24 oktober 2026 09:48.
Merk:
Fleece met rits Regatta Hedman II
Fleece met rits Regatta Hedman II

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor Fleece met rits Regatta Hedman II
Laatste updates:
  • €28,34 - 19 oktober 2026
  • €26,08 - 18 oktober 2026
  • €28,34 - 17 oktober 2026
  • €60,00 - 17 oktober 2026
Sinds: 17 oktober 2026
  • Hoogste prijs: €60,00 - 17 oktober 2026
  • Laagste prijs: €26,08 - 18 oktober 2026

Beschrijving

Polaire SYMMETRY anti-bouloches 70% polyester/30% polyester gerecycled - 280 g/m²2 lagere zakken met ritsVerstelbare elastische zoom met koord

Aanvullende informatie

Specificaties: Fleece met rits Regatta Hedman II

kleur
Winkel

maat

merk

afdeling

soort

rubriek

Kleren.com
Logo