Altijd de beste deals op een rij

G-STAR Jeans perzik

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
Aanbieding!
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: G-STAR Jeans perzik - €150,00
€150,00
Laagste bevestigde prijs in maat 24×30
wis
ABOUT YOU
🟢 Beste prijs voor 24×30
24×30 ✓ · Op voorraad (2)
Maten: 24×30 · 26×30 · 26×32 · 27×30 · 27×32 · 28×32 · 29×30 · 29×32 · +6 meer
30×30 · 30×32 · 31×30 · 31×32 · 32×32 · 33×32
2-4 werkdagenGratis verzendingRetour 100 dgn (gratis)
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij ABOUT YOU.
  • Bij aboutyou.nl kun je G-STAR Jeans perzik kopen voor slechts €150,00
  • De laagste prijs van G-STAR Jeans perzik werd gevonden op 24 september 2026 02:24.
Merk:
G-STAR Jeans  perzik
€150,00
Laagste bevestigde prijs in maat 24×30

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor G-STAR Jeans perzik
Laatste updates:
  • €150,00 - 21 september 2026
  • €135,00 - 18 september 2026
  • €150,00 - 15 september 2026
  • €135,00 - 11 september 2026
  • €150,00 - 1 september 2026
  • €135,00 - 27 augustus 2026
  • €150,00 - 25 augustus 2026
  • €135,00 - 21 augustus 2026
Sinds: 28 maart 2026
  • Hoogste prijs: €150,00 - 31 maart 2026
  • Laagste prijs: €127,50 - 5 april 2026

Beschrijving

Design: Gevoerde zoom/rand, Ritssluiting, 5-pocket-style; Type sluiting: Ritssluiting; Materiaal: Denim; Motief: Effen; Extra's: Vaste grip, Riemlussen; Wassing: Colored denim; Lengte: Lang/maxi; Pasvorm: Regular; Taillehoogte: Mid waist

Aanvullende informatie

Specificaties: G-STAR Jeans perzik

kleur
maat

, , , , , , , , , , , , ,

merk

afdeling

soort

rubriek

Winkel

Kleren.com
Logo