Altijd de beste deals op een rij

Gant Optisch montuur GA4142 066 54

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
- 62%
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: Gant Optisch montuur GA4142 066 54 - €50,95
Vanaf €50,95

Alle winkels, gesorteerd op prijs. Kies je maat om te zien wie jouw maat bevestigd heeft.

Secret Sales
🟢 Laagste prijs
Maten: onesize
3-5 dagenGratis verzendingRetour 60 dgn
€50,95
€135,00
Bekijk bij Secret Sales
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij Secret Sales.
  • Bij secretsales.nl kun je Gant Optisch montuur GA4142 066 54 kopen voor slechts €50,95
  • De laagste prijs van Gant Optisch montuur GA4142 066 54 werd gevonden op 23 oktober 2026 17:04.
Merk:
Gant Optisch montuur GA4142 066 54
Gant Optisch montuur GA4142 066 54

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor Gant Optisch montuur GA4142 066 54
Laatste updates:
  • €50,95 - 31 augustus 2026
  • €45,95 - 11 juni 2026
  • €135,00 - 11 juni 2026
Sinds: 11 juni 2026
  • Hoogste prijs: €135,00 - 11 juni 2026
  • Laagste prijs: €45,95 - 11 juni 2026

Beschrijving

Frame kleur: Rood Frame materiaal: Acetaat Glas kleur: Demo glazen Glas materiaal: Kunststof Stijl: Cat Eye Glas-Effect: Geen extra's bescherming: Geen Grosse: 54-16-140 Glas breedte: 54 Glas hoogte: 35 Web breedte: 16 Tempel Lengte: 140 Veer Scharnier: Ja Leveringsomvang: Etui Frame Stijl: Full-Rim

Aanvullende informatie

Specificaties: Gant Optisch montuur GA4142 066 54

kleur
maat

merk

afdeling

soort

rubriek

Winkel

Kleren.com
Logo