Altijd de beste deals op een rij

Gant Pullover met geborduurd logo

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: Gant Pullover met geborduurd logo - €139,95
Vanaf €139,95

Alle winkels, gesorteerd op prijs. Kies je maat om te zien wie jouw maat bevestigd heeft.

Peek & Cloppenburg
🟢 Laagste prijs
Maten: l · m · ×l
2 tot 4 dagenGratis verzendingRetour 62 dgn (gratis)
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij Peek & Cloppenburg.
  • Bij peek-cloppenburg.nl kun je Gant Pullover met geborduurd logo kopen voor slechts €139,95
  • De laagste prijs van Gant Pullover met geborduurd logo werd gevonden op 23 oktober 2026 12:50.
Merk:
Gant Pullover met geborduurd logo
Gant Pullover met geborduurd logo
Vanaf €139,95

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor Gant Pullover met geborduurd logo
Laatste updates:
  • €139,95 - 22 oktober 2026
  • €139,99 - 25 september 2026
  • €139,99 - 25 september 2026
Sinds: 25 september 2026
  • Hoogste prijs: €139,99 - 25 september 2026
  • Laagste prijs: €139,95 - 22 oktober 2026

Beschrijving

Heren pullover van GANT;look: effen;Patroon: kabelpatroon;Pasvorm: regular fit;Kraagmodel: crew neck;Materiaalverwerking: knitwear

Aanvullende informatie

Specificaties: Gant Pullover met geborduurd logo

kleur
maat

, ,

merk

afdeling

soort

rubriek

Winkel

Kleren.com
Logo