Altijd de beste deals op een rij

Geborduurde V-hals Knop Blouse

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
- 28%
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: Geborduurde V-hals Knop Blouse - €29,36
Vanaf €29,36

Alle winkels, gesorteerd op prijs. Kies je maat om te zien wie jouw maat bevestigd heeft.

V&D
🟢 Laagste prijs
Maten: s
1-5 dagenVerzending €3,95Retour 14 dgn · €5,75
€29,36
€53,39
Bekijk bij V&D
Secret Sales
Maten: s
3-5 dagenGratis verzendingRetour 60 dgn
€29,36
€53,39
Bekijk bij Secret Sales
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij V&D, Secret Sales.
  • Bij vd.nl kun je Geborduurde V-hals Knop Blouse kopen voor slechts €29,36
  • De laagste prijs van Geborduurde V-hals Knop Blouse werd gevonden op 23 september 2026 11:42.
Merk:

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor Geborduurde V-hals Knop Blouse
Laatste updates:
  • €29,36 - 18 september 2026
  • €29,79 - 13 september 2026
  • €32,46 - 4 september 2026
  • €29,46 - 29 augustus 2026
  • €24,99 - 26 augustus 2026
  • €45,44 - 26 augustus 2026
  • €27,25 - 15 juli 2026
  • €49,54 - 15 juli 2026
Sinds: 11 juni 2026
  • Hoogste prijs: €49,54 - 15 juli 2026
  • Laagste prijs: €19,18 - 17 juni 2026

Beschrijving

BDART Geborduurde V-hals Blouse met Knopen

Aanvullende informatie

Specificaties: Geborduurde V-hals Knop Blouse

Winkel

,

maat

afdeling

soort

rubriek

kleur

merk

Kleren.com
Logo