Altijd de beste deals op een rij

GIESSWEIN Huisschoenen bruin / grasgroen / rood / wit

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
- 10%
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: GIESSWEIN Huisschoenen bruin / grasgroen / rood / wit - €47,48
€47,48
Laagste bevestigde prijs in maat 28
wis
ABOUT YOU
🟢 Beste prijs voor 28
28 ✓ · Op voorraad (50)
Maten: 23 · 24 · 25 · 26 · 27 · 28 · 29 · 31 · +4 meer
32 · 33 · 34 · 35
2-4 werkdagenGratis verzendingRetour 100 dgn (gratis)
€47,48
€52,75
Bekijk bij ABOUT YOU
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij ABOUT YOU.
  • Bij aboutyou.nl kun je GIESSWEIN Huisschoenen bruin / grasgroen / rood / wit kopen voor slechts €47,48
  • De laagste prijs van GIESSWEIN Huisschoenen bruin / grasgroen / rood / wit werd gevonden op 26 september 2026 23:35.
Merk:
GIESSWEIN Huisschoenen  bruin / grasgroen / rood / wit
GIESSWEIN Huisschoenen bruin / grasgroen / rood / wit
€47,48
Laagste bevestigde prijs in maat 28

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor GIESSWEIN Huisschoenen bruin / grasgroen / rood / wit
Laatste updates:
  • €47,48 - 25 september 2026
  • €52,75 - 21 september 2026
  • €47,48 - 18 september 2026
  • €52,75 - 15 september 2026
  • €47,48 - 11 september 2026
  • €52,75 - 27 juli 2026
  • €47,48 - 26 juli 2026
  • €52,75 - 13 juli 2026
Sinds: 28 maart 2026
  • Hoogste prijs: €52,75 - 12 april 2026
  • Laagste prijs: €43,16 - 28 maart 2026

Beschrijving

Type sluiting: Velcro sluiting; Motief: Color-Blocking; Materiaal: Textiel; Schoenneus: Ronde neus; Hakhoogte: Platte hak (0-3 cm)

Aanvullende informatie

Specificaties: GIESSWEIN Huisschoenen bruin / grasgroen / rood / wit

maat

, , , , , , , , , , ,

merk

afdeling

rubriek

soort

Winkel

kleur

Kleren.com
Logo