Altijd de beste deals op een rij

Gouden plaat ring met aquamarijn voor vrouwen Sloya Gemia

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: Gouden plaat ring met aquamarijn voor vrouwen Sloya Gemia - €59,00
€59,00
Laagste bevestigde prijs in maat 54
Sneakin
🟢 Beste prijs voor 54
54 ✓ · Op voorraad (1)
Maten: 54
snelGratis verzendingRetour 30 dgn
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij Sneakin.
  • Bij sneakin-nl.nl kun je Gouden plaat ring met aquamarijn voor vrouwen Sloya Gemia kopen voor slechts €59,00
  • De laagste prijs van Gouden plaat ring met aquamarijn voor vrouwen Sloya Gemia werd gevonden op 21 oktober 2026 00:38.
Merk:
Gouden plaat ring met aquamarijn voor vrouwen Sloya Gemia
Gouden plaat ring met aquamarijn voor vrouwen Sloya Gemia
€59,00
Laagste bevestigde prijs in maat 54

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor Gouden plaat ring met aquamarijn voor vrouwen Sloya Gemia
Laatste updates:
  • €59,00 - 19 oktober 2026
  • €50,15 - 18 oktober 2026
  • €59,00 - 23 september 2026
  • €59,00 - 23 september 2026
  • €59,00 - 8 juli 2026
  • €59,00 - 8 juli 2026
  • €59,00 - 27 juni 2026
  • €59,00 - 27 juni 2026
Sinds: 29 april 2026
  • Hoogste prijs: €59,49 - 29 april 2026
  • Laagste prijs: €50,15 - 18 oktober 2026

Beschrijving

Ontdek de ring Gemia, een sieraad dat een minimalistisch ontwerp combineert met een facetgeslepen Aquamarijn. De slanke silhouette maakt het een onmisbaar stuk voor alle gelegenheden en voegt een vleugje elegantie toe aan je stijl.De 18-karaats goudplating geeft de ring Gemia een warme en tijdloze glans, waardoor de natuurlijke schoonheid van de Aquamarijn wordt benadrukt. Deze perfecte balans tussen een strak ontwerp en hoogwaardige materialen maakt het een unieke juweel.Handgemaakt met speciale aandacht voor detail, is de ring Gemia het resultaat van uitzonderlijk vakmanschap. Draag de ring Gemia om je smaak voor de harmonie van vormen te tonen en combineer deze met een sieraad Sloya.De AquamarijnDe Aquamarijn, een edelsteen van de beryl-familie, betovert met zijn lichtblauwe tot blauw-groene tint, die de puurheid van tropische wateren oproept. Transparant en stralend, roept het zuiverheid op en komt voornamelijk uit Brazilië, Madagaskar en Siberië. Naast zijn schoonheid staat de......

Aanvullende informatie

Specificaties: Gouden plaat ring met aquamarijn voor vrouwen Sloya Gemia

kleur
Winkel

maat

merk

afdeling

soort

rubriek

Kleren.com
Logo