Altijd de beste deals op een rij

Grafische T-shirt Korte Mouw Ronde Hals

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
- 44%
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: Grafische T-shirt Korte Mouw Ronde Hals - €45,00
Vanaf €45,00

Alle winkels, gesorteerd op prijs. Kies je maat om te zien wie jouw maat bevestigd heeft.

To Be Dressed
🟢 Laagste prijs
Maten: l · ×l · 3×l · m · s · ××l
1-5 dagenVerzending €3,95Retour 14 dgn · €5,00
V&D
Maten: l · m · s · ×l · ××l
1-5 dagenVerzending €3,95Retour 14 dgn · €5,75
€45,00
€80,00
Bekijk bij V&D
Secret Sales
Maten: l · m · ×l · 3×l · s · ××l
3-5 dagenGratis verzendingRetour 60 dgn
€45,00
€80,00
Bekijk bij Secret Sales
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij V&D, To Be Dressed, Secret Sales.
  • Bij vd.nl kun je Grafische T-shirt Korte Mouw Ronde Hals kopen voor slechts €45,00
  • De laagste prijs van Grafische T-shirt Korte Mouw Ronde Hals werd gevonden op 22 oktober 2026 18:50.
Grafische T-shirt Korte Mouw Ronde Hals
Grafische T-shirt Korte Mouw Ronde Hals

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor Grafische T-shirt Korte Mouw Ronde Hals
Laatste updates:
  • €45,00 - 23 september 2026
  • €40,00 - 13 juli 2026
Sinds: 13 juli 2026
  • Hoogste prijs: €45,00 - 23 september 2026
  • Laagste prijs: €40,00 - 13 juli 2026

Beschrijving

Omarm moeiteloos stijl en til je dagelijks leven naar een hoger niveau. Dit North Sails graphic t-shirt biedt uitzonderlijk comfort. Gemaakt van ademend katoen, garandeert het langdurend draagcomfort. De klassieke ronde hals en korte mouwen bieden een tijdloze uitstraling, terwijl de stevige constructie bestand is tegen dagelijks gebruik. Het iconische North Sails-logo voegt een vleugje subtiele coolness toe. Perfect voor weekendavonturen of ontspannen dagen, dit t-shirt past naadloos in jouw casual garderobe. De onderhoudsvriendelijke constructie betekent meer tijd om van het leven te genieten.

Aanvullende informatie

Specificaties: Grafische T-shirt Korte Mouw Ronde Hals

kleur
Winkel

, ,

maat

, , , , ,

merk

afdeling

soort

rubriek

Kleren.com
Logo