Altijd de beste deals op een rij

Hanwag Banks Lady GTX Wandelschoenen Wandelschoenen

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: Hanwag Banks Lady GTX Wandelschoenen Wandelschoenen - €269,95
Vanaf €269,95

Alle winkels, gesorteerd op prijs. Kies je maat om te zien wie jouw maat bevestigd heeft.

Topshoe
🟢 Laagste prijs
Maten: 7.5
1-3 werkdagenGratis verzendingRetour 14 dgn (gratis)
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij Topshoe.
  • Bij topshoe.nl kun je Hanwag Banks Lady GTX Wandelschoenen Wandelschoenen kopen voor slechts €269,95
  • De laagste prijs van Hanwag Banks Lady GTX Wandelschoenen Wandelschoenen werd gevonden op 23 september 2026 22:55.
Merk:
Hanwag Banks Lady GTX Wandelschoenen Wandelschoenen
Hanwag Banks Lady GTX Wandelschoenen Wandelschoenen
Vanaf €269,95

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor Hanwag Banks Lady GTX Wandelschoenen Wandelschoenen
Laatste updates:
  • €269,95 - 16 september 2026
  • €269,95 - 16 september 2026
  • €269,95 - 6 september 2026
  • €269,95 - 6 september 2026
  • €269,95 - 15 augustus 2026
  • €269,95 - 15 augustus 2026
Sinds: 15 augustus 2026
  • Hoogste prijs: €269,95 - 15 augustus 2026
  • Laagste prijs: €269,95 - 15 augustus 2026

Beschrijving

Ontdek de wandelschoenen van Hanwag , speciaal ontworpen voor dames die comfort en bescherming zoeken tijdens hun wandelingen. Of je nu een ontspannen tocht maakt door heuvelachtig terrein of een wandeling over zand- en graspaden, deze schoenen bieden de juiste balans tussen stevigheid en flexibiliteit.Deze Hanwag-schoenen vallen in wandelcategorie A/B , wat betekent dat ze ideaal zijn voor lichte tot gemiddelde wandelingen op gevarieerd terrein. Dankzij de ademende voering van Goretex blijven je voeten droog en fris, zelfs tijdens regenachtige wandelingen. Het waterdichte karakter zorgt ervoor dat je ook bij nat weer zorgeloos op pad kunt. De schoen is voorzien van een handige vetersluiting, zodat je ze altijd goed passend kunt maken. Het uitneembare voetbed biedt extra comfort en de mogelijkheid om je eigen inlegzolen te gebruiken. Of je nu nieuwe wandelbestemmingen wilt verkennen of regelmatig het bos induikt: deze wandelschoenen geven jou de ondersteuning die je zoekt. Merk: Hanwag Geslacht: Dames Voering: Goretex – ademend en comfortabel Regenbestendig: Waterdicht Materiaal eigenschappen: Ademend Wandelcategorie: A/B Geschikt voor terrein: Zand/gras, heuvelachtig Sluiting: Veters Uitneembaar voetbed: Ja

Aanvullende informatie

Specificaties: Hanwag Banks Lady GTX Wandelschoenen Wandelschoenen

kleur
merk

afdeling

rubriek

soort

Winkel

Kleren.com
Logo