Altijd de beste deals op een rij

Hartjes 172.1404 Veterschoenen

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: Hartjes 172.1404 Veterschoenen - €214,95

214.95

Beste deal op: Topshoe
1-3 werkdagen in huis
Bestel bij Topshoe
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij Topshoe.
  • Bij topshoe.nl kun je Hartjes 172.1404 Veterschoenen kopen voor slechts €214,95
  • De laagste prijs van Hartjes 172.1404 Veterschoenen werd gevonden op 29 juni 2026 21:28.
Merk:

Hartjes 172.1404 Veterschoenen Prijzen

Hartjes 172.1404 Veterschoenen
Levertijd: 1-3 werkdagen
€214,95

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor Hartjes 172.1404 Veterschoenen
Laatste updates:
  • €214,95 - 5 juni 2026
  • €214,95 - 5 juni 2026
Sinds: 5 juni 2026
  • Hoogste prijs: €214,95 - 5 juni 2026
  • Laagste prijs: €214,95 - 5 juni 2026

Beschrijving

Artikel 172.1404 341.010 in de kleur aubergine-aubergine shop je gemakkelijk en snel op onze webshop. Bekijk de gehele collectie van Hartjes online

Aanvullende informatie

Specificaties: Hartjes 172.1404 Veterschoenen

kleur
maat

, ,

merk

afdeling

rubriek

soort

Winkel

Kleren.com
Logo