Altijd de beste deals op een rij

Hoge Taille Palazzo Wijdpijpenbroek

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
- 80%
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: Hoge Taille Palazzo Wijdpijpenbroek - €21,44
Vanaf €21,44

Alle winkels, gesorteerd op prijs. Kies je maat om te zien wie jouw maat bevestigd heeft.

V&D
🟢 Laagste prijs
Maten: l · m · s · ×l · ×s
1-5 dagenVerzending €3,95Retour 14 dgn · €5,75
€21,44
€111,19
Bekijk bij V&D
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij V&D.
  • Bij vd.nl kun je Hoge Taille Palazzo Wijdpijpenbroek kopen voor slechts €21,44
  • De laagste prijs van Hoge Taille Palazzo Wijdpijpenbroek werd gevonden op 21 september 2026 10:43.
Merk:
Hoge Taille Palazzo Wijdpijpenbroek
Hoge Taille Palazzo Wijdpijpenbroek

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor Hoge Taille Palazzo Wijdpijpenbroek
Laatste updates:
  • €21,44 - 18 september 2026
  • €40,11 - 13 september 2026
  • €20,12 - 4 september 2026
  • €68,89 - 29 augustus 2026
  • €40,16 - 23 augustus 2026
  • €59,71 - 15 augustus 2026
  • €63,41 - 6 augustus 2026
  • €60,06 - 30 juli 2026
Sinds: 4 juni 2026
  • Hoogste prijs: €105,47 - 4 juni 2026
  • Laagste prijs: €20,12 - 4 september 2026

Beschrijving

Verhoog je garderobe met onze Hoge Taille Palazzo Wijde Pantalon. Deze stijlvolle broek heeft een flatterend hoog tailleontwerp en een wijde pijp silhout die prachtig valt voor een chique uitstraling. Gemaakt van hoogwaardig geweven stof, bieden ze een comfortabele pasvorm en zijn perfect voor elke gelegenheid, of je nu je kleedt voor een avondje uit of het casual houdt. Het rechte patroon voegt een tijdloze charme toe, waardoor ze een veelzijdige aanvulling op je collectie zijn. Omarm moeiteloze elegantie en stap vol vertrouwen naar buiten in deze must-have broek.

Aanvullende informatie

Specificaties: Hoge Taille Palazzo Wijdpijpenbroek

kleur
Winkel

maat

, , , ,

afdeling

soort

rubriek

merk

Kleren.com
Logo