Altijd de beste deals op een rij

Hoge Taille Wijde Pantalons

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: Hoge Taille Wijde Pantalons - €60,26
Vanaf €60,26

Alle winkels, gesorteerd op prijs. Kies je maat om te zien wie jouw maat bevestigd heeft.

V&D
🟢 Laagste prijs
Maten: s · ×s
1-5 dagenGratis verzendingRetour 14 dgn · €5,75
€60,26
€109,57
Bekijk bij V&D
To Be Dressed
Maten: s · ×s
1-5 dagenGratis verzendingRetour 14 dgn · €5,00
€60,26
€109,57
Bekijk bij To Be Dressed
Secret Sales
Maten: s · ×s
3-5 dagenGratis verzendingRetour 60 dgn
€60,26
€109,57
Bekijk bij Secret Sales
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij V&D, To Be Dressed, Secret Sales.
  • Bij vd.nl kun je Hoge Taille Wijde Pantalons kopen voor slechts €60,26
  • De laagste prijs van Hoge Taille Wijde Pantalons werd gevonden op 21 september 2026 12:52.
Merk:

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor Hoge Taille Wijde Pantalons
Laatste updates:
  • €60,26 - 18 september 2026
  • €61,44 - 13 september 2026
  • €66,87 - 4 september 2026
  • €61,12 - 29 augustus 2026
  • €47,19 - 22 augustus 2026
  • €47,66 - 15 augustus 2026
  • €48,83 - 6 augustus 2026
  • €50,60 - 30 juli 2026
Sinds: 20 juni 2026
  • Hoogste prijs: €66,87 - 4 september 2026
  • Laagste prijs: €27,12 - 20 juni 2026

Beschrijving

Maak kennis met onze Hoge Taille Wijde Pantalon, een stijlvolle aanvulling op je garderobe. Gemaakt van een mix van polyester en modal, zijn deze pantalons zowel comfortabel als duurzaam. Het hoge tailleontwerp flatteert je figuur, terwijl de wijde pijpen een vleugje verfijning toevoegen. De op maat gemaakte details tillen deze pantalons naar een hoger niveau, waardoor ze perfect zijn voor elke gelegenheid. Voeg een trendy en chique accent toe aan je outfit met deze veelzijdige pantalons.

Aanvullende informatie

Specificaties: Hoge Taille Wijde Pantalons

kleur
Winkel

, ,

maat

,

afdeling

soort

rubriek

merk

Kleren.com
Logo