Altijd de beste deals op een rij

JDY ribgebreide trui JDYFRANSISKA met ruches taupe

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: JDY ribgebreide trui JDYFRANSISKA met ruches taupe - €19,99
Vanaf €19,99

Alle winkels, gesorteerd op prijs. Kies je maat om te zien wie jouw maat bevestigd heeft.

Wehkamp
🟢 Laagste prijs
Maten: l · ×s · ×l · ××l
direct leverbaarVerzending €0,50Retour 30 dgn · €2,95
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij Wehkamp.
  • Bij wehkamp.nl kun je JDY ribgebreide trui JDYFRANSISKA met ruches taupe kopen voor slechts €19,99
  • De laagste prijs van JDY ribgebreide trui JDYFRANSISKA met ruches taupe werd gevonden op 22 oktober 2026 22:12.
Merk:
JDY ribgebreide trui JDYFRANSISKA met ruches taupe
JDY ribgebreide trui JDYFRANSISKA met ruches taupe

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor JDY ribgebreide trui JDYFRANSISKA met ruches taupe
Laatste updates:
  • €19,99 - 18 oktober 2026
  • €19,99 - 11 oktober 2026
  • €12,30 - 1 oktober 2026
  • €12,26 - 29 september 2026
  • €12,28 - 26 september 2026
  • €12,31 - 24 september 2026
  • €12,37 - 19 september 2026
  • €12,36 - 17 september 2026
Sinds: 21 april 2026
  • Hoogste prijs: €19,99 - 25 juli 2026
  • Laagste prijs: €12,12 - 27 juni 2026

Beschrijving

Deze trui voor dames van JDY is gemaakt van een viscosemix. Het model heeft een opstaande kraag en lange mouwen.details van deze trui:•  stijlnaam: JDYFRANSISKA•  rib gebreid•  ruches

Aanvullende informatie

Specificaties: JDY ribgebreide trui JDYFRANSISKA met ruches taupe

kleur
maat

, , ,

merk

afdeling

soort

rubriek

Winkel

,

Kleren.com
Logo