Altijd de beste deals op een rij

JJXX Dames/Dames Relaxed Mom Jeans (Donkerblauw)

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
- 16%
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: JJXX Dames/Dames Relaxed Mom Jeans (Donkerblauw) - €34,75
€41,25
Laagste bevestigde prijs in maat 25×30
wis
To Be Dressed
🟢 Beste prijs voor 25×30
25×30 ✓
Maten: 25×30 · 25×32 · 26normaal · 26×30 · 27×30 · 28×32
1-5 dagenVerzending €3,95Retour 14 dgn · €5,00
€41,25
€95,99
Bekijk bij To Be Dressed
V&D
25×30 ✓ · Op voorraad (7)
Maten: 24regular · 25×30 · 25×32 · 26normaal · 26×30 · 27×30 · 28×32
1-5 dagenVerzending €3,95Retour 14 dgn · €5,75
€41,25
€95,99
Bekijk bij V&D
Secret Sales
25×30 ✓ · Op voorraad (7)
Maten: 25×30 · 25×32 · 26normaal · 26×30 · 27×30 · 28×32
3-5 dagenGratis verzendingRetour 60 dgn
€41,25
€95,99
Bekijk bij Secret Sales
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij V&D, To Be Dressed, Secret Sales.
  • Bij vd.nl kun je JJXX Dames/Dames Relaxed Mom Jeans (Donkerblauw) kopen voor slechts €34,75
  • De laagste prijs van JJXX Dames/Dames Relaxed Mom Jeans (Donkerblauw) werd gevonden op 24 september 2026 02:25.
Merk:
JJXX Dames/Dames Relaxed Mom Jeans (Donkerblauw)
JJXX Dames/Dames Relaxed Mom Jeans (Donkerblauw)
€41,25
Laagste bevestigde prijs in maat 25×30

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor JJXX Dames/Dames Relaxed Mom Jeans (Donkerblauw)
Laatste updates:
  • €34,75 - 23 september 2026
  • €41,25 - 29 juli 2026
  • €41,50 - 18 juli 2026
  • €40,50 - 8 juli 2026
  • €95,99 - 8 juli 2026
Sinds: 8 juli 2026
  • Hoogste prijs: €95,99 - 8 juli 2026
  • Laagste prijs: €34,75 - 23 september 2026

Beschrijving

100% Katoen. Ontwerp: Eenvoudig. Zakken: 2 voorzakken, 1 muntzakje, 2 achterzakken. Sluiting: Knoop, Ritsgat. Stoftechnologie: Duurzaam, Stretch. Taille: Ceintuur, Knoop. Pasvorm: Relaxed Ma. Stijging: Hoogbouw.

Aanvullende informatie

Specificaties: JJXX Dames/Dames Relaxed Mom Jeans (Donkerblauw)

kleur
Winkel

, ,

maat

, , , ,

merk

afdeling

soort

rubriek

Kleren.com
Logo