Altijd de beste deals op een rij

Karl Lagerfeld-bikini

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
Aanbieding!
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: Karl Lagerfeld-bikini - €26,90
Vanaf €26,90

Alle winkels, gesorteerd op prijs. Kies je maat om te zien wie jouw maat bevestigd heeft.

Secret Sales
🟢 Laagste prijs
Maten: s · ×s
3-5 dagenGratis verzendingRetour 60 dgn
€26,90
€50,00
Bekijk bij Secret Sales
To Be Dressed
Maten: s · ×s
1-5 dagenVerzending €3,95Retour 14 dgn · €5,00
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij Secret Sales, To Be Dressed.
  • Bij secretsales.nl kun je Karl Lagerfeld-bikini kopen voor slechts €26,90
  • De laagste prijs van Karl Lagerfeld-bikini werd gevonden op 23 oktober 2026 01:41.

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor Karl Lagerfeld-bikini
Laatste updates:
  • €26,90 - 19 september 2026
  • €50,00 - 19 september 2026
Sinds: 19 september 2026
  • Hoogste prijs: €50,00 - 19 september 2026
  • Laagste prijs: €26,90 - 19 september 2026

Beschrijving

82% polyamide, 18% elastaan; Bikinibroekje van Karl Lagerfeld; Model: KL21WBT13; Hoogwaardige afwerking; panty gesneden; Nauwsluitend; Karl Lagerfeld-logodetails

Aanvullende informatie

Specificaties: Karl Lagerfeld-bikini

kleur
maat

,

merk

afdeling

soort

rubriek

Winkel

,

Kleren.com
Logo