Altijd de beste deals op een rij

Kenzo Paris Block Logo Zwart damessweatshirt

Aan verlanglijstje toevoegenToegevoegd aan verlanglijstjeVerwijderd uit verlanglijstje 0
- 29%
Uw recensie toevoegen
Stel Laagste Prijs Melding In
×
Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt
Stel Notificatie voor Product in: Kenzo Paris Block Logo Zwart damessweatshirt - €142,00
€142,00
Laagste bevestigde prijs in maat m
wis
Secret Sales
🟢 Beste prijs voor m
m ✓ · Op voorraad (40)
Maten: l · m · s · ×l · ×s
3-5 dagenGratis verzendingRetour 60 dgn
€142,00
€382,00
Bekijk bij Secret Sales
V&D
m ✓ · Op voorraad (40)
Maten: l · m · s · ×l · ×s
1-5 dagenGratis verzendingRetour 14 dgn · €5,75
€142,00
€382,00
Bekijk bij V&D
To Be Dressed
m ✓
Maten: l · m · s · ×l · ×s
1-5 dagenGratis verzendingRetour 14 dgn · €5,00
€142,00
€382,00
Bekijk bij To Be Dressed
  • Alle bovenstaande prijzen zijn in Euro.
  • Dit product is verkrijgbaar bij V&D, To Be Dressed, Secret Sales.
  • Bij vd.nl kun je Kenzo Paris Block Logo Zwart damessweatshirt kopen voor slechts €142,00
  • De laagste prijs van Kenzo Paris Block Logo Zwart damessweatshirt werd gevonden op 22 september 2026 10:16.
Merk:
Kenzo Paris Block Logo Zwart damessweatshirt
Kenzo Paris Block Logo Zwart damessweatshirt
€142,00
Laagste bevestigde prijs in maat m

Prijsgeschiedenis

Prijsgeschiedenis voor Kenzo Paris Block Logo Zwart damessweatshirt
Laatste updates:
  • €142,00 - 5 augustus 2026
  • €159,00 - 23 juli 2026
  • €175,00 - 5 juli 2026
  • €382,00 - 30 mei 2026
Sinds: 30 mei 2026
  • Hoogste prijs: €382,00 - 30 mei 2026
  • Laagste prijs: €142,00 - 5 augustus 2026

Beschrijving

Kenzo zwart sweatshirt, 100% katoen, ronde hals, lange mouwen, bloklogo, elastische hals, mouwuiteinden en onderkant

Aanvullende informatie

Specificaties: Kenzo Paris Block Logo Zwart damessweatshirt

kleur
Winkel

, ,

maat

, , , ,

merk

afdeling

soort

rubriek

Kleren.com
Logo